Organizacja eventów z Konflinx

Zespół stojący za Konflinx składa się z ekspertów od konferencji, których misją jest zmiana sposobu organizacji takich wydarzeń. Jako niezależny usługodawca umożliwiamy odkrywanie, porównywanie i rezerwowanie zaufanych i najpopularniejszych miejsc na imprezy za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Oszczędź czas, nerwy i pieniądze

Wyszukanie odpowiedniej lokalizacji, która uwzględni wszystkie wymagania i ograniczenia, a następnie stworzenie podsumowania wraz z porównaniem cen dla decydentów oznacza dla organizatorów duży nakład czasu i wysiłku administracyjnego. Konflinx przejmuje to obciążenie na siebie - bezpłatnie.

Wszystko z jednego źródła

Dzięki Konflinx masz dostęp do większości sprawdzonych jakościowo obiektów konferencyjnych w Polsce. Od wyszukiwania, przez porównywanie cen, po rezerwację — nasz zespół będzie Cię wspierać przez cały proces. Po dokonaniu rezerwacji będziesz mieć bezpośredni kontakt z osobą kontaktową w wybranym obiekcie konferencyjnym.

Pomoc bez ukrytych haczyków

Konflinx jest ekonomicznie niezależny od sieci hoteli czy dostawców usług konferencyjnych. Dzięki temu możemy w pełni skupić się na naszych klientach i ich wymaganiach. Nasze porady i oferty są obiektywne i niezależne.

Jak działa Konflinx?

Przejrzyj obiekty

Zapoznaj się z katalogiem obiektów. Jeśli któryś spełnia Twoje oczekiwania - dodaj go do ulubionych.

Stwórz zapytanie

Jeżeli znalazłeś ciekawe obiekty – wyślij nam zapytanie. Nie możesz się zdecydować? Przekaż nam swoje oczekiwania w formularzu - chętnie doradzimy.

Daj nam trochę czasu

Odpowiedź na Twoje zapytania otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektów oraz upewnimy się, że spełniają one Twoje wymagania. Potwierdzimy także wstępnie daty i koszt organizacji wydarzenia.

Odbierz gotową prezentację

Wyślemy prezentację w formie strony internetowej. Możesz się nią w prosty sposób podzielić z innymi osobami, które decydują o wyborze.

Wybierz najlepsze miejsce

Z naszą czytelną prezentacją, wybór jest prostszy. Gdy go dokonasz - pomożemy z formalnościami. Nasza usługa jest bezpłatna!

Ciesz się udanym spotkaniem

Czas na realizację planów! Jeżeli potrzebujesz pomocy, na każdym etapie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dzięki Konflinx działasz szybciej i skutecznej.

Poinformuj nas jak poszło

Chcemy cieszyć się Twoim sukcesem, ale i wiedzieć co robić, by nasze usługi były coraz lepsze! Bądźmy w stałym kontakcie!

Twoje korzyści z Konflinx

Twoje zapytanie jest niewiążące

Skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej, aby przesłać nam niezobowiązujące zapytanie. Podajesz nam w nim podstawowe informacje o Twoim planowanym wydarzeniu, co do których masz pewność: lokalizację wydarzenia, datę, liczbę uczestników, liczbę pokoi jedno- i dwuosobowych oraz wszystkie inne szczegóły i prośby. Na podstawie tych informacji eksperci konferencyjni Konflinx dobierają, które lokalizacje wydarzenia odpowiadają Twoim kryteriom, sprawdzają dostępność w wybranym terminie oraz aktualne ceny i tworzą dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Przejrzyste porównanie ofert jako podstawa do podjęcia decyzji

Nasza indywidualnie przygotowana oferta ułatwi wybór idealnego miejsca na wydarzenie. Na podstawie Twojego zapytania stworzymy przejrzystą prezentację, która pokaże alternatywne lokalizacje wydarzenia, w tym łączne koszty. Stworzona przez nasz zespół prezentacja oferty, idealnie nadaje się zatem jako podstawa do podejmowania decyzji dla przełożonych lub interesariuszy. Ponadto, dostarczone dokumenty zawierają szczegółowe zestawienie kosztów dla poszczególnych pozycji jak: posiłki, napoje, atrakcje, szczegółowe informacje na temat poszczególnych hoteli, linki do odpowiednich stron internetowych.

Nasze wsparcie jest bezpłatne

Usługi oferowane za pośrednictwem naszej strony internetowej są dla Ciebie jako organizatora, całkowicie bezpłatne. Konflinx przywiązuje dużą wagę do przejrzystości: nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat za rezerwację ani obsługę, a podczas przygotowywania oferty przekazujemy ceny, które podaje nam dana lokalizacja wydarzenia - bez żadnych dopłat.

Konflinx jest w pełni finansowany na podstawie standardowej w branży i dobrze ugruntowanej umowy między firmami rezerwacyjnymi a lokalizacjami wydarzeń, która obejmuje prawie całą  branżę eventową. Miejsca zyskują na częstszym wyszukiwaniu i rezerwowaniu przez Konflinx i płacą Konflinx opłatę, jeśli event dojdzie do skutku. Dzięki temu możemy bezpłatnie oferować nasze usługi organizatorom wydarzeń.

Dostęp do specjalnych cen

Przy rezerwacji przez Konflinx organizatorzy regularnie korzystają ze specjalnych cen. W przypadku niskiego obłożenia, późnych lub nieoczekiwanych odwołań, obiekty często są skłonne obniżyć ceny, aby wypełnić lukę. Zespół Konflinx jest w stałym dialogu z obiektami i jest na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i zrabatowanych cenach. Wszystkie korzyści cenowe przekazujemy bezpośrednio użytkownikom naszego serwisu.

Krótki czas od zapytania do odpowiedzi

Po wysłaniu do nas prośby w ciągu godziny otrzymasz potwierdzenie, że rozpoczęliśmy prace. Nasz zespół określa, które lokalizacje spełniają wymagania Twojego wydarzenia, sprawdza dostępność w wybranym przez Ciebie terminie oraz uzgadnia ceny. Z reguły jeszcze tego samego dnia skontaktujemy się z indywidualną ofertą zawierającą porównanie cen wszystkich możliwych lokalizacji wydarzeń. Jeśli Twoja prośba jest szczególnie pilna, daj nam znać, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dotrzymać terminu. W razie potrzeby ofertę możemy przygotować w ciągu kilku godzin.

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()