Konferencje Mielno

Mielno, nadbałtyckie miasto, to doskonałe miejsce do zorganizowania eventu firmowego lub konferencji. Nadmorska lokalizacja oferuje szeroki wybór hoteli i obiektów konferencyjnych, zapewniając odpowiednie sale i udogodnienia dla różnych grup uczestników.

Piękna plaża oraz morze tworzą inspirujący klimat dla wydarzeń. Możliwość organizacji działań na plaży, wodnych sportów czy relaksu nad morzem może wzbogacić program wydarzenia i sprzyjać integracji uczestników.

Mielno posiada także atrakcje turystyczne, takie jak Molo w Mielnie czy Park Wodny "Morska Odyseja", które mogą być ciekawym uzupełnieniem programu.

Lokalna kuchnia, ze świeżymi owocami morza i regionalnymi specjałami, może stanowić smakowite doświadczenie kulinarne. Wieczorne biesiady przy ognisku na plaży lub w restauracjach nadmorskich mogą tworzyć niezapomnianą atmosferę integracyjną.

Mielno jest dobrze skomunikowane, co ułatwia logistykę wydarzenia, a atmosfera nadmorskiego kurortu dodaje przyjemności i oryginalności całemu przedsięwzięciu.

7 obiektów
HOTEL WELLNESS MEDICAL SPA UNITRAL położony nad brzegiem Bałtyku w miejscowości Mielno, ok. 180 m od plaży Nowa 5-gwiazdkowa część hotelu Unitral to 112 komfortowych pokoi oraz 8 apartamentów. Każdy pokój w nienachalnej ale nowoczesnej aranżacji, z balkonami, klimatyzacją, dużymi najwyższej jakości łóżkami oraz panoramicznymi oknami. Sala konferencncyjna dla 60 osób i jedyne na Pomorzu Środkowym tak kompleksowe centrum Spa & Wellness i oferta Day Spa. Spa w Klimacie Morza Martwego.
Łóżka: 200
Sale konferencyjne: 2
Hotel Książę Poniatowski to wyjątkowe miejsce charakteryzujące się dużą ilością natury oraz luksusowymi wnętrzami. W ofercie obiektu znajdują się 3 pałacowe sale konferencyjne, a największa będzie odpowiednia dla maksymalnie 200 osób.
Sale konferencyjne: 3
Generała Stanisława Maczka 34, Unieście
Mielno Holiday Apartments w dzielnicy Unieście jest idealnym miejscem na konferencję i wypoczynek w naturalnej nadmorskiej okolicy, z dala od zgiełku miasta, położony jest na malowniczej mierzei, 70 m od piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego i 150 m od Jeziora Jamno.
Łóżka: 158
Sale konferencyjne: 1
Basen
Parking
WiFi
Nad jeziorem
W lesie wśród jezior dumnie stoi historyczny Zamek w Krągu – niezwykłe miejsce wśród hoteli zachodniopomorskich w najpiękniejszych polskich zakątkach. Mury zamku, pamiętające średniowieczne czasy rycerskie, dziś zapraszają gości na niezwykłe spotkania oraz wypoczynek nad jeziorem zamkowym.
Łóżka: 120
Sale konferencyjne: 5
HT Houseboats to eskluzywne domki nad morzem, gdzie przez przeszklone ściany możesz do woli podziwiać panoramę jeziora Jamno, w odległości 300m od morza.
Łóżka: 60
Sale konferencyjne: 1
Spa
Basen
Parking
WiFi
więcej
Generała Stanisława Maczka 32, Unieście
Blue Marine Mielno to idealne miejsce na eventy firmowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia (np. pracownicze czy motywacyjne) nie tylko dla firm zlokalizowanych w miejscowościach takich jak Koszalin lub Szczecin.
Łóżka: 340
Sale konferencyjne: 3
Spa
Parking
WiFi
Nad jeziorem
por. Włodzimierza Suriana 24, Mielno
Rewita Mielno położony jest na rozległym 9-hektarowym, zalesionym terenie. Ośrodek oddalony jest od morza zaledwie 250 metrów, a jednocześnie ma bezpośredni dostęp do Jeziora Jamno.
Łóżka: 305
Sale konferencyjne: 7
Spa
Blisko lasu
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
więcej
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()