Hotel Książe Poniatowski

Wąska 12b, Łazy

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
180 max

O obiekcie


Hotel Książę Poniatowski to luksusowy obiekt działający nieprzerwanie od 1995 roku położony w malowniczej miejscowości Łazy oddalonej od Warszawy o zaledwie 10 kilometrów. Okolicę hotelu stanowią lasy oraz ogrody, co zdecydowanie pozwoli na chwilę odetchnąć od miejskiego zgiełku. Wnętrza pokoi zostały skrupulatnie urządzone, aby zapewnić gościom najwyższy komfort oraz przyjemność podczas pobytu.

W obiekcie znajdują się 3 pałacowe sale konferencyjne odpowiednie dla średnich i większych konferencji. Największa sala znajdująca się w tej lokalizacji- Sala Książęca, może pomieścić nawet 200 osób. Pozostałe sale będą odpowiednie dla maksymalnie 150 i 40 uczestników. Co więcej, istnieje możliwość połączenia dwóch największych pomieszczeń. Wszystkie sale są przestronne, dobrze oświetlone, klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Hotel Książę Poniatowski posiada także profesjonalny namiot bankietowy, który może pomieścić nawet 40 osób. Jest to doskonałe miejsce do organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak bankiety, przyjęcia grillowe czy garden party. Namiot jest kompletnie wyposażony i idealnie dostosowany do organizacji wyjątkowych imprez na świeżym powietrzu. Dodatkowo, w hotelu znajduje się wyśmienita restauracja stawiająca świeże, lokalne składniki o najwyższej jakości.

Szczegóły

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala Kryształowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Powierzchnia (m2)
70
Kino
60
Klasa
40
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()