Najbardziej luksusowe obiekty konferencyjne

Jeśli planują Państwo spotkanie biznesowe na najwyższym szczeblu warto zainteresować się luksusowymi obiektami konferencyjnymi, które zaimponują każdemu kontrahentowi. W tej kategorii znajdziemy zarówno wielkie hotele w dużych miastach jak i kameralne, odnowione z pietyzmem dworki z dala od zgiełku. 

Skorzystaj z oferty Konflinx aby uzyskać ofertę szytą na miarę, która spełni nawet najbardziej wyszukane potrzeby.

16 obiektów
Mariusza Zaruskiego 5, Zakopane
Wyszukany design z legendą w tle może stać się inspiracją spotkania firmowego i motywacja do realizacji celów. Aries Hotel & SPA Zakopane to ekskluzywne miejsce w którym komfort, funkcjonalność i styl zamyka lokalny charakter tatrzańskiej kultury.
Łóżka: 230
Sale konferencyjne: 5
Spa
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
więcej
Luksusowy hotel konferencyjny Manor House SPA to prawdziwe centrum biznesowe z bogatym programem atrakcji, pozwala na organizację różnorodnych eventów i imprez od bankietów, koktajli i bali, przez koncerty, dyskoteki i biesiady, po pikniki, kolacje grillowe, ogniska oraz degustacje win i miodów pitnych.
Łóżka: 148
Sale konferencyjne: 10
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
więcej
Kilińskiego 11, Szklarska Poręba
Platinum Mountain Hotel & SPA – szkolenia i konferencje w luksusowych warunkach! Eksluzywny hotel w okolicy Szrenicy posiada nowoczesną modułową infrastrukturę na spotkania biznesowe czy też szkolenia. Zespół specjalistów w zakresie konferencji i bankietów pomoże opracować wydarzenie na miarę potrzeb. Kompleks Mountain Hotel & SPA stwarza komfortowe warunki do pracy w atmosferze luksusu.
Łóżka: 1100
Sale konferencyjne: 5
Spa
Blisko lasu
Basen
Klimatyzacja
więcej
Słoneczna 3, Szklarska Poręba
Komfortowy hotel w Szklarskiej Porębie w górskim stylu tu kreatywność inspirowana siłą gór to motto hotelu w myśl, którego organizowane są spotkania biznesowe, konferencje oraz eleganckie bankiety. Doświadczony personel podejmie się każdego wyzwania, a ciekawe karkonoskie atrakcje zapewnią rozrywkę i dawkę pozytywnej energii.
Sale konferencyjne: 1
Arłamów 1, Arłamów
Hotel ARŁAMÓW, to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków konferencyjnych w Polsce. Bazę konferencyjną stanowi powierzchnia 1485,6 m2
Łóżka: 737
Sale konferencyjne: 8
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
więcej
Wyzwolenia 29, Dźwirzyno
Pięciogwiazdkowy HAVET HOTEL Resort & SPA otoczony jest nadmorskim lasem sosnowym, dzięki czemu goście mogą cieszyć się rześką bryzą o niepowtarzalnym zapachu i właściwościach leczniczych. To doskonałe miejsce na organizację spotkania biznesowego, szkolenia, bankietu lub konferencji.
Łóżka: 270
Sale konferencyjne: 3
Spa
Blisko lasu
Basen
Klimatyzacja
więcej
Hotel Szczawnica Park Resort & Spa dysponuje nowoczesnym i wielofunkcyjnym zapleczem konferencyjnym, które pomieści od 12 do 400 uczestników eventu.
Łóżka: 232
Sale konferencyjne: 5
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
więcej
Wilcza 73, Warszawa
Nobu Hotel Warsaw to luksusowy hotel, który łączy dwa piękne doświadczenia w jednym miejscu – oszałamiający zabytkowy budynek w stylu art deco z początku XX wieku oraz olśniewające nowe, nowoczesne skrzydło Nobu Hotel Warsaw oferuje 117 pokoi, rozległe sale konferencyjne i bankietowe, najnowocześniejsze centrum fitness oraz znaną na całym świecie Restaurację Nobu.
Łóżka: 234
Sale konferencyjne: 7
WiFi
Emilii Plater 49, Warszawa
Pięciogwiazdkowy hotel InterContinental Warszawa zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy. Posiada 14 sal konferencyjnych i bardzo doświadczony zespół organizacji imprez świata biznesu.
Łóżka: 808
Sale konferencyjne: 18
Powstańców Warszawy 12/14, Sopot
W Sofitel Grand Sopot możesz zorganizować przyjęcie, konferencję, wydarzenie, event według swoich potrzeb. Obiekt realizuje usługu w oparciu o najwyższą jakość.
Łóżka: 250
Sale konferencyjne: 6
Luksusowy obiekt Odyssey ClubHotel Wellness&SPA to nowoczesna architektura wkomponowana w świętokrzyską górę. Obiekt posiada sale restauracyjne na 120 miejsc z możliwością ich podziału, 3 sale konferencyjne i obszerne lobby do prezentacji np. samochodu.
Łóżka: 84
Sale konferencyjne: 3
Spa
Blisko lasu
Basen
Klimatyzacja
więcej
Sułkowskiego 4/A-C, Kołobrzeg
Nadmorski luksusowy hotel, gwarantowane zadowolenie zaproszonych gości na spotkanie biznesowe czy konferencję. 20 m do Morza Bałtyckiego.Hotel oddaje do dyspozycji Gości salę balową Elegance o powierzchni 640m2 i wysokości 4,5m. Dopełnieniem oferty jest ponad 550 miejsc noclegowych oraz wykwintna kuchnia wyróżnianą w słynnym przewodniku Gault & Millau za doskonałe połączenie kuchni regionalnej z nowoczesnymi inspiracjami z odległych zakątków świata.
Sale konferencyjne: 14
Wysoka Wieś 10, Wysoka Wieś
Usytuowany na Mazurach Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to idelany wybór na połączenie wysokiej klasy konferencji z wypoczynkiem w najwyższej jakości przestrzeni. Dodatkowo, otoczenie blisko natury sprzyja błogiej amtosferze i udanym realizacjom celów biznesowych.
Łóżka: 230
Sale konferencyjne: 7
Folwarczna 2, Gdynia
Zabytkowe kominki i designerskie meble łączące nowoczesność i historię - niewątpliwie najbardziej oryginalny hotel w Polsce.
Łóżka: 64
Sale konferencyjne: 1
Krakowskie Przedmieście 13, Warszawa
Ekskluzywny, historyczny obiekt na wprost Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Przenaczony na wysokiej klasy wydarzenia.
Sale konferencyjne: 9
Ciekocinko 9, Wejherowo
Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to 5-gwiazdkowy butikowy hotel położony na Kaszubach 5 km od najpiękniejszej plaży Morza Bałtyckiego. Daje możliwości przeprowadzenia wyjątkowego wydarzenia.
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()