Hotel **** ARŁAMÓW

Arłamów 1, Arłamów


O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel ARŁAMÓW znajduje się w województwie podkarpackim, powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Hotel położony jest na szczycie wzgórza (590 m n.p.m.), w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej.

Kompleks Hotelu ARŁAMÓW składa się z dwóch części połączonych ze sobą, części nowej oraz całkowicie zmodernizowanej części historycznej - Rezydencji, w której podczas stanu wojennego w 1982 roku, przez 6 miesięcy, internowany był Lech Wałęsa, późniejszy Prezydent Rzeczypospolitej.

Sale konferencyjne:  2 sale wielofunkcyjne i 2 konferencyjne o łącznej powierzchni 1485,6 m2, z możliwością podziału na 10 sal konferencyjno - szkoleniowych o różnym układzie powierzchni, mogące pomieścić łącznie do 1670 osób. Każda z sal ma bezpośredni dostęp do przestronnego foyer, z pięknym widokiem na kompleks Arłamowa, w którym serwowane mogą być przerwy kawowe i poczęstunki.
Foyer posiada również odrębne pomieszczenie biurowe, które może być przeznaczone dla organizatorów konferencji lub dla pracowników hotelu odpowiedzialnych za dane wydarzenie.

Niezwykłe wrażenie robi, przykryty szklanym dachem i o wielorakim przeznaczeniu, wewnętrzny dziedziniec - patio o powierzchni 2288 m2. Mogą tutaj odbywać się m.in.: duże kongresy, targi, koncerty, wszelkiego rodzaju prezentacje i wystawy, premiery nowych modeli samochodów a nawet… pojedynki bokserskie. 2 halami wystawienniczo - targowymi o łącznej powierzchni ok. 2800 m2. Hale, oprócz bezpośredniego połączenia z hotelem, mają również osobne wyjścia zewnętrzne co, przy organizacji dużych wydarzeń targowych czy wystawienniczych, znacznie ułatwia logistykę.

Dodatkowo, w Rezydencji mieszczą się 3, różnej wielkości sale konferencyjno-szkoleniowe: 8 osobowy kameralny pokój spotkań, sala 20 osobowa oraz 100 osobowa. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu.

Suma to 14 sal konferencyjnych.

Dodatkowe atuty: posiada 213 pokoi,  w tym 197 dwuosobowych i 14 luksusowych apartamentów oraz 2 apartamenty prezydenckie.Przy hotelu głownym znajdują  się cztery wille z jacuzzi i saunami w stylu zakopiańskim.Mieszcząca się obok wyremontowana i zmodernizowana Rezydencja oferuje naszym Gościom 37 dwuosobowych pokoi oraz 4 klimatyczne apartamenty.

W Hotelu ARŁAMÓW wyjątkowo bogata i atrakcyjna jest także oferta 3 poziomowego kompleksu SPA & Wellness. Uczestnicy szkoleń, konferencji oraz grupy biznesowe znajdą tu szereg usług i zabiegów, które pozwolą w pełni zregenerować oraz zrelaksować nie tylko ciało, ale i umysł. W strefie SPA & Wellness znajduje się między innymi:

• 16 gabinetów zabiegowych oferujących zabiegi i rytuały na najwyższym poziomie
• Rytuał Hammam - ceremonia kąpie¬li, dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji ciała oraz relaks, wyciszenie i błogie ukojenie dla duszy
• basen wewnętrzny z torami pływackimi oraz atrakcjami wodnymi
• brodzik dla dzieci
• całoroczny, zewnętrzny basen termalny
• różnorodność saun i jacuzzi
• bania ruska
• groty: lodowe i śnieżne • tepidarium
• taras widokowy do leżakowania i kąpieli słonecznych
• sala do gimnastyki i jogi
• VIP SPA - wyodrębniona część kompleksu, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości Hotelu

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy cenowej, którą za Ciebie, przeprowadzi Konflinx! Zapraszamy do kontaktu.

Cechy obiektu

Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi

Szczegóły

Łóżka

737

Sale konferencyjne

8

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna A

Kino
400
Klasa
268
Podkowa
68
Empty conference room image

Sala konferencyjna B

Kino
500
Klasa
304
Podkowa
96
Empty conference room image

Sala wielofunkcyjna C

Kino
330
Klasa
224
Podkowa
62
Empty conference room image

Sala wielofunkcyjna D

Kino
317
Klasa
220
Podkowa
100
Empty conference room image

Patio

Kino
1500
Klasa
500
Podkowa
968
Empty conference room image

Sala Brydżowa Rezydencja

Kino
20
Klasa
12
Podkowa
8
Empty conference room image

Sala Generalska Rezydencja

Kino
30
Klasa
24
Podkowa
12
Empty conference room image

Sala Bieszczadzka Rezydencja

Kino
100
Klasa
64
Podkowa
28
Empty conference room image