Obiekty konferencyjne Gdynia

Zaskocz wszystkich i postaw na sale konferencyjne w Gdyni. To miasto, które słynie z wyjątkowego klimatu. Położone tuż nad Morzem Bałtyckim gwarantuje wspaniałe widoki, czyste powietrze oraz doskonałą bazę obiektów szkoleniowych. Właśnie tutaj możesz zorganizować niezapomniany event firmowy lub konferencję biznesową.

 

Gdynia to nowoczesne miasto, które rozwija się w szybkim tempie. Położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego, z doskonałym dostępem do komunikacji i wieloma atrakcjami turystycznymi, stanowi znakomitą lokalizację dla wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i konferencji. Dysponuje nowoczesną infrastrukturą i doskonałą komunikacją. Bez problemu dostaniesz się do centrum miasta bez korków. Bardzo sprawnie działa tu SKM Trójmiasto – szybka kolej miejska umożliwiająca przejazd pomiędzy Sopotem, Gdańskiem i Gdynią. Miasto oferuje zróżnicowane miejsca – od plaż po nowoczesne centra biznesowe. Dysponuje również bogatą ofertą kulturalną i turystyczną. Świeże powietrze nadmorskie oraz inspirujące widoki sprzyjają kreatywności i odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Liczne obiekty konferencyjne w Gdyni dysponują solidnym zapleczem biznesowym. Nie brakuje hoteli zlokalizowanych tuż nad morzem, co dodatkowo podnosi prestiż obiektu. Dzięki Konflinx nie tylko znajdziesz miejsce, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ale też szybko i sprawnie załatwisz wszystkie formalności. Koniec z niekończącym się poszukiwaniem właściwego obiektu. Wybierz organizację konferencji w Gdyni z Konflinx i zaskocz wszystkich uczestników!

Sale szkoleniowe Gdynia – wybierz wysoki standard

 

Hotele konferencyjne w Gdyni to obiekty nowoczesne, zapewniające wysoki standard obsługi i wyposażenia. Oprócz wygodnych i przestronnych pokoi można liczyć również na dodatkowe atrakcje, jak basen czy strefa Wellness. Sale szkoleniowe w Gdyni są wyposażone w niezbędny sprzęt audio, rzutniki, wi-fi, klimatyzację, a także wygodne krzesła i stoły, które uprzyjemnią czas spędzony na szkoleniu czy spotkaniach. Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to hotel położony niemal przy samym nadmorskim bulwarze, dodatkowym atutem tego miejsca jest niezwykły widok na morze, który roztacza się zarówno z pokoi, jak i sal szkoleniowych i konferencyjnych. Pozostałe obiekty z bazy Konflinx zlokalizowane w Gdyni zapewniają równie luksusowe warunki, a ich lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do najważniejszych punktów w całym mieście. Wybierając Gdynię, gwarantujesz udany czas i niezapomniany pobyt w tym mieście.

 

 

2 obiektów
Jerzego Waszyngtona 19, Gdynia
Przestronne i nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne z widokiem na morze - doskonałe miejsce na organizację zarówno dużych spotkań biznesowych, jak i kameralnych uroczystości. Duże, panoramiczne okna zapewniają dostęp naturalnego światła, a w przypadku pokoi typu Premium oraz Business– wyjątkowy widok na Zatokę Gdańską.
Łóżka: 400
Sale konferencyjne: 10
Folwarczna 2, Gdynia
Zabytkowe kominki i designerskie meble łączące nowoczesność i historię - niewątpliwie najbardziej oryginalny hotel w Polsce.
Łóżka: 64
Sale konferencyjne: 1

Organizacja konferencji w Gdyni z Konflinx - szybko i sprawnie

W Konflinx dbamy, aby skrócić cały proces rezerwacji do minimum. Dlatego wystarczy, że określisz swoje potrzeby i preferencje, a my wyszukamy dla Ciebie najlepsze i zaufane obiekty. Pełną listę ośrodków otrzymasz w formie prezentacji. Zadbamy również o kwestie formalne – umowę podpiszesz online, a nasi eksperci przeprowadzą cię krok po kroku przez cały proces. Po rezerwacji pozostaniesz w stałym kontakcie z osobą z wybranego ośrodka konferencyjnego. Zapomnij o długich godzinach spędzonych na poszukiwaniach idealnego miejsca. W Konflinx znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w czasie organizacji konferencji w Gdyni!

Nasza oferta obejmuje obiekty konferencyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Pomożemy Ci zorganizować konferencje biznesowe, szkolenia, a także jubileusze i gale firmowe. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładkach:

 

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()