Jubileusze i gale firmowe

Jeśli Państwa firma obchodzi jubileusz istnienia na rynku i chcą Państwo uświetnić go organizując konferencję lub galę dla pracowników lub klientów wybraliśmy najlepsze obiekty hotelowe specjalizujące się w tego typu wydarzeniach. 

Proszę skorzystać z formularza, aby otrzymać od Konflinx najlepsze oferty jubileuszowej gali w najlepszej oprawie.

6 obiektów
Czarny Potok 34\44, Krynica-zdrój
Genialnie położony obiekt – w kurorcie, ale lekko na uboczu. Czarny Potok**** położony jest z kilka kilometrów od centrum Krynicy. Na 3 hektarach kompleksu znajduje się 12 oryginalnie zaprojektowanych budynków. To obiekt całoroczny, po którym można przemieszczać się komfortowo, dzięki przeszklonym łącznikom pomiędzy niektórymi budynkami. Zespół pracowników Czarnego Potoku to grupa profesjonalistów, która zrealizuje najbardziej wymagające eventy, czuwając nad każdym z etapów jego przygotowania.
Łóżka: 535
Sale konferencyjne: 3
Spa
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
więcej
Dworcowa 13K, Boszkowo-letnisko
Obiekt położony na brzegu jeziora - jedno z najlepszych w Wielkopolsce na organizację imprez integracyjnych, eventów, konferencji i szkoleń! Dysponuje szeroką piaszczystą plażą, 7 salami konferencyjnymi, profesjonalną sceną, w tym wkrótce salą konferencyjno-bankietową
Łóżka: 190
Sale konferencyjne: 6
Spa
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
więcej
ul. Uzdrowiskowa 23, Świnoujście
Hamilton Conference Hotel Spa & Wellness to nowoczesny obiekt w samym sercu Świnoujścia, zaledwie 5 minut spacerem od plaży i 400 m od centrum. Oferuje dwie kameralne salki dla maksymalnie 20 osób.
Bułgarska 16, Poznań
Lech Poznań Conference Center na Stadionie Lecha w Poznaniu pierwsze tematyczne centrum konferencyjnym w Wielkopolsce - prestiżowe sale, catering, loże VIP - miejsce gdzie sport łączy się z biznesem.
Sale konferencyjne: 9
Miłosza 14A, Serock
Hotel Narvil Conference & Spa to połączenie eleganckiego hotelu, nowoczesnego centrum konferencyjnego i ekskluzywnego Spa pod Warszawą.
Łóżka: 660
Sale konferencyjne: 32
Eksluzywny obiekt Double Tree by Hiton ma ogromny potecjał na organizację dużej konferencji z bogatym zaplczem gastronomiczno- wypoczynkowym.
Łóżka: 700
Sale konferencyjne: 21
Spa
Basen
Klimatyzacja
WiFi
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()