O Konflinx Polska

Witamy w KonflinxIdealne miejsce na konferencję dla Państwa organizacjiDzięki nam znajdziesz idealną lokalizację na konferencję firmową, szkolenie lub event integracyjny w jednym z obiektów rozsianych w Polsce i Europie.

Nie jesteśmy tylko katalogiem hoteli - organizujemy imprezy we współpracy ze sprawdzonymi obiektami, centrami kongresowymi i salami konferencyjnymi.

Dzięki naszemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że jakość zostanie utrzymana na najwyższym poziomie.

Aby znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom, możesz wyszukać konkretny region, nazwę obiektu lub specyficzne cechy.

Jeśli nie masz preferencji odnośnie obiektu, specjaliści z Konflinx znajdą odpowiednie miejsce! Na otrzymane zapytanie odpowiemy w ciągu kilku godzin, wraz z wyceną.

Jeśli zdecydujesz się na którąś ofertę, umowę na organizowany event podpiszesz online.

W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji: pomagamy w rezerwacji i wszystkich szczegółach organizacyjnych - bezpłatnie!

Pamiętaj! niektóre okresy w roku charakteryzują się szczególnie intensywnym obłożeniem ośrodków konferencyjnych, dlatego nie zwlekaj i znając datę, złóż już teraz swoje zapytanie. Zachęcamy do kontaktu na długo przed planowanym wydarzeniem, dzięki czemu skorzystasz z największego wyboru.

Konflinx bazuje na sprawdzonej platformie, która pozwala nam automatyzować proces zapytań, rezerwacji oraz monitorować przebieg konferencji. Dzięki niej, posiadamy pełną wiedzę o evencie, poziomie satysfakcji klienta, czy profesjonalizmie obiektu hotelowego. 

Konflinx to nie tylko Polska. Jesteśmy międzynarodową firmą ze szwedzkim kapitałem i świadczymy usługi w kilku krajach oraz pracujemy intensywnie nad rozwojem biznesu w kolejnych regionach świata. Jeśli chcesz zorganizować konferencję za granicą zajrzyj tutaj.