Konferencje ustka

Ustka, nadmorskie miasto na polskim wybrzeżu Bałtyku, to doskonałe miejsce do zorganizowania eventu firmowego lub konferencji. W tym urokliwym nadmorskim kurorcie znajdują się liczne hotele i obiekty konferencyjne, oferujące przestronne sale i nowoczesną infrastrukturę, doskonale dostosowane do potrzeb różnych grup uczestników.

Przepiękna plaża, morskie klimaty i bliskość Bałtyku tworzą inspirującą atmosferę dla wydarzeń. Możliwość organizacji aktywności na plaży, spacerów nadmorskich czy wodnych atrakcji może wzbogacić program wydarzenia i sprzyjać integracji uczestników.

Ustka ma także wiele atrakcji turystycznych, takich jak port morski, latarnia morska czy Muzeum Rybołówstwa, które mogą stanowić interesujący dodatek do programu.

Lokalna kuchnia z świeżymi owocami morza i daniami regionalnymi to prawdziwa uczta dla podniebienia. Wieczorne spotkania w nadmorskich restauracjach lub na bulwarze nadmorskim mogą tworzyć niezapomnianą atmosferę integracyjną.

Ustka jest dobrze skomunikowana, co ułatwia logistykę wydarzenia, a nadmorski charakter miasta dodaje prestiżu i wyjątkowości całemu przedsięwzięciu.

5 obiektów
Gałęzinowo 4, Gałęzinowo
Dolina Charlotty Resort & SPA, miejsce idealne spotkania firmowe, a potem zasłużony relaks. Oczarują Cię wyjątkowe obiekty wybudowane na wyspach, bliskość natury, 120 ha terenu ze ścieżkami rowerowymi, spacerowymi, Zoo i wiele innych atrakcji, a także Spa Bali Hai.Dzięki funkcjonalnym salom konferencyjnym, doskonałej infrastrukturze i sprawdzonym rozwiązaniom, Dolina Charlotty to odpowiednie miejsce do organizacji konferencji i innych spotkań firmowych.
Łóżka: 230
Sale konferencyjne: 3
Spa
Blisko lasu
Basen
Parking
więcej
Beniowskiego 1, Ustka
Grand Lubicz oferuje pełen zakres usług konferencyjnych, szkoleń, sympozjów, spotkań biznesowych oraz niezapomnianych wyjazdów integracyjnych połączonych z elementami szkolenia. Jest największą na Pomorzu inwestycją kompleksu rekreacyjno-uzdrowiskowego a także największym Centrum Konferencyjnym z nowoczesnymi salami, mogącymi pomieścić ok. 900 osób. 
Łóżka: 900
Sale konferencyjne: 7
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
więcej
Kormoran Wellness Medical SPA to miejsce stworzone dla biznesu - miejsce umożliwia organizację eventów biznesowych do 230 osób. Nowoczesne zaplecze audiowizualne, komfortowy układ sal, wysokiej jakości sprzęt i przerwy kawowe to kwintesencja udanych negocjacji.
Łóżka: 150
Sale konferencyjne: 2
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
Wczasowa 14, Ustka
Hotel Royal Baltic 4* Luxury Boutique cieszący się wysoką renomą na polskim i zagranicznym rynku hotelarskim, położony jest blisko plaży w otoczeniu lasu sosnowego w prestiżowym kurorcie Ustka. Dzięki malowniczej lokalizacji stworzono tu niepowtarzalną oazę relaksu z idealnymi warunkami na spotkanie biznesowe powiązane z wypoczynkiem.
Łóżka: 131
Sale konferencyjne: 3
Ośrodek umiescowiony przy najdłuższej promenadzie nadmorskiej w Polsce! Posejdon to 6 sal konferencyjno-szkoleniowych mieszczących od 16 do 250 osób, oraz restaurację, w której można zgromadzić do 120 osób.
Łóżka: 199
Sale konferencyjne: 5
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()