Royal Baltic

Wczasowa 14, Ustka

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
240 max

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Royal Baltic Luxury Boutique położony jest blisko plaży w otoczeniu lasu sosnowego w prestiżowym kurorcie Ustka.

Sale konferencyjne: Duże sala: „ROYAL”  z odpowiednim, nowoczesnym wyposażeniem: nagłośnienie, projektory, ekrany, flipcharty i mównicę, oraz położone na III piętrze w otoczeniu 12 gustownych pokoi lobby konferencyjne „Amber Lobby”, łączące w sobie jakość i wygodę pomieszczenie wyposażone jest w niezbędne urządzenia audiowizualne. Jest to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem grup oczekujących pełnej swobody i niezależności w działaniu.

Dodatkowe atuty: 58 pokoi jedno i dwuosobowych oraz apartamentów. Z balkonów każdego z nich rozpościera się malowniczy widok na sosnowy las, gdzie dociera szum morza i jego niepowtarzalny zapach. Pokoje stylem wyposażenia nawiązują do luksusowych przedwojennych willi, z których słynęły bałtyckie kurorty. W Hotelu Royal Baltic tradycja połączona została z nowoczesnością. Pokoje wyposażone są w: telewizory LCD (telewizja kablowa i satelitarna), telefony, sejfy. Wyjątkowość każdego z apartamentów podkreśla luksusowe wyposażenie, jakim jest sauna parowa oraz aneks kuchenny.

Wyjątkowa kuchnia i potrawy przygotowane z niezwykłą starannością przez kucharzy tutejszej restauracji to wykwintny dodatek pobytu w tym miejscu.

Sprawdź ofertę tego obiektu wysyłając do Konflinx swoje zapytanie! Odpowiedź na Twoje zapytania otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektów oraz upewnimy się, że spełniają one Twoje wymagania. Potwierdzimy także wstępnie daty i koszt organizacji wydarzenia

 

Szczegóły

Łóżka

131

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

BIZNESOWA DUŻA
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()