Wiosenne konferencje firmowe

Zanim w firmach nadejdzie sezon urlopowy warto zarezerwować obiekt na wiosenne spotkanie integracyjne, konferencję menadżerów, lub spotkanie z klientami. Wiosna to okres charakteryzujący się bardzo dużym natężeniem tego typu wydarzeń, dlatego nie zwlekaj i wyślij zapytanie.

Wiosenne konferencje biznesowe często odbywają się w malowniczych lokalizacjach, gdzie uczestnicy mogą cieszyć się nie tylko profesjonalnym programem, ale również pięknem otaczającej przyrody, co sprzyja twórczej atmosferze i nawiązywaniu długotrwałych relacji biznesowych.

Jeśli potrzebujesz inspiracji sprawdź naszego bloga - eksperci Konflinx zaproponują scenariusz firmowej imprezy outdoor

Poniżej proponujemy kilka ciekawych obiektów z różnych zakątków Polski. Dzięki Konflinx odnajdą Państwo idealne miejsce na konferencję

 

6 obiektów
4* hotel w sercu Mazur oferujący ponad 200 pokoi z doskonałą bazą na eventy oraz imprezy. 6 osobnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych. Każda zaopatrzona w pełen sprzęt audiowizualny, pozwalający na sprawne przeprowadzenie konferencji. Oferowane sale są w pełni konfigurowalne i mogą pomieścić do 500 uczestników. Hotel Mrągowo Resort dysponuje dwoma salami szkoleniowymi / pokojami dyskusyjnymi – jest to idealne zaplecze logistyczne dla każdego wydarzenia organizowanego w naszym hotelu.
Łóżka: 600
Sale konferencyjne: 12
Spa
Blisko lasu
Basen
Klimatyzacja
więcej
Jana Jerzego Haffnera 88, Sopot
Hotel Sopot**** łączy pobyt biznesowy z przyjemnym wypoczynkiem!Modularne i klimatyzowane 4 sale łącznej powierzchni 190 m2, oferują wiele możliwości aranżacji i ustawień. Personel dba, aby w jak najwyższym stopniu sprostać wymaganiom klientów - zarówno kameralnych spotkań biznesowych jak i skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć.
Łóżka: 254
Sale konferencyjne: 7
Spa
Klimatyzacja
Parking
WiFi
Tadeusza Kościuszki 11d, Zakopane
Grand Hotel **** Stamary to idealne miejsce na konferencje, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne oraz kameralne zebrania profesjonalistów z branży. Do dyspozycji Gości luksusowe pokoje przestronna restauracja, a także trzy sale konferencyjne. Przestronne, elegancko urządzone sale konferencyjne, które oferuje Grand Hotel Stamary w Zakopanem, zaopatrzone zostały w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny.
Łóżka: 170
Sale konferencyjne: 3
Basen
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi
Słoneczna 3, Szklarska Poręba
Komfortowy hotel w Szklarskiej Porębie w górskim stylu tu kreatywność inspirowana siłą gór to motto hotelu w myśl, którego organizowane są spotkania biznesowe, konferencje oraz eleganckie bankiety. Doświadczony personel podejmie się każdego wyzwania, a ciekawe karkonoskie atrakcje zapewnią rozrywkę i dawkę pozytywnej energii.
Sale konferencyjne: 1
Janickiego 1a, Żnin
Nowoczesne miejsce w industrialnych przestrzeniach umożliwia organizację naprawdę dużych eventów. Szerokie zaplecze na imprezy integracyjne, prestiżowe prezentacje nowych, luksusowych produktów, eventy muzyczne, gale, występy kabaretów.
Sale konferencyjne: 13
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
więcej
Bitwy pod Płowcami 54, Sopot
Centrum konferencyjne hotelu Radisson Blu Sopot to ponad 2000 m2 powierzchni eventowej. Przestronna sala balowa dla 1200 osób, dodatkowe sale konferencyjne i osobna przestrzeń Grand Pavillon także dla 1200 osób, prywatna sala restauracyjna - wszystkie z możliwością dzielenia i łączenia powierzchni, z dostępem do światła dziennego i profesjonalnym wyposażeniem, pozwalają na wiele wariantów organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń
Łóżka: 710
Sale konferencyjne: 24
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
więcej
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()