Radisson Blu Hotel, Sopot

Bitwy pod Płowcami 54, Sopot

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


4-gwiazdkowy hotel Radisson Blu Hotel Sopot położony jest w samym centrum Trójmiasta w zacisznym miejscu zaledwie 250 metrów od plaży, wśród pięknych ogrodów i terenów rekreacyjnych. Od piaszczystej plaży nad Zatoką Gdańską, sąsiaduje bezpośrednio z rekreacyjnym terenem Sopockich Błoni, a odległość od centrum Sopotu to mniej niż 1 km.

Sale konferencyjne: 5 sal. 30 możliwych konfiguracji oraz ponad 200 możliwych wariantów aranżacji sal. Sale mają możliwość dzielenia i łączenia powierzchni oraz dowolnej konfiguracji ustawienia, dostosowane są do potrzeb wszelkiego rodzaju organizowanych wydarzeń, także prezentacji samochodów. Wszystkie przestrzenie posiadają dostęp do światła dziennego oraz profesjonalne wyposażenie techniczne. W obrębie hotelu znajdują się także przestrzenie plenerowe -  ponad 22 000 m2 hotelowych ogrodów.  

Dodatkowe atuty: 219 wygodnych, stylowych pokoi i apartamentów w dwóch odsłonach aranżacyjnych. Każdy pokój zapewnia nowoczesne udogodnienia, takie jak możliwość przesyłania obrazu do telewizora i dostęp do szybkiej sieci Wi-Fi, która pozwoli zawsze pozostawać w kontakcie z bliskimi lub poświęcić trochę czasu na pracę.

Restauracja w Radisson Blu Hotel, Sopot przenosi gości do świata kulinarnych wrażeń, zdominowanych przez smaki kuchni śródziemnomorskiej, wzbogacone o aromatyczne zioła i warzywa z własnego ogrodu, a także mięso z najlepszych, wybranych gospodarstw.

Jeśli uważasz, że Twoje wydarzenie mogłoby się tu odbyć - napisz do Konflinx! Z pewnościa wrócimy z bardzo interesującą ofertą!

 

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

710

Sale konferencyjne

24

Sale konferencyjne

ATRIUM Foyer
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()