Konferencje Rzeszów

Historia Rzeszowa, jednej z wizytówek południowo-wschodniej Polski sięga XIV wieku, ale dziś jest to miasto otwarte na przyszłość-dynamiczny ośrodek przemysłowy, akademicki i kulturalny. Przepiękne, odnowione w całości Stare Miasto współgra tu z rozległymi terenami zielonymi takimi jak ścieżka przyrodnicza im. Profesora Szafera, które są okazją do podziwiania rzadkich okazów flory i fauny.

Jako stolica całego regionu Podkarpacia Rzeszów ogniskuje inwestujący w okolicy biznes. Coraz lepsza sieć dróg w tym autostrada A4, lotnisko Jasionka, z którego realizowane są loty w przeróżnych kierunkach w tym bezpośrednie połączenie z Nowym Jorkiem.

Powyższe, wraz z doskonałą bazą hotelową obfitującą w obiekty pięcio- oraz czterogwiazdkowe, w tym takich renomowanych marek jak Hilton, każe rozważyć to 200-tysięczne miasto jako lokalizację na następne seminarium, lub kongres.

W naszej bazie znaleźć można sprawdzone obiekty konferencyjne, które za naszym pośrednictwem pozwolą zrealizować każdą imprezę o charakterze firmowym. Znajdź najbardziej odpowiadające Ci obiekty oraz stwórz zapytanie, a my w możliwie najkrótszym czasie stworzymy ofertę wraz z ostateczną ceną. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji info@konflinx.pl.

6 obiektów
Droga Wojewódzka 869 , Jasionka
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jesionce -imponujący widok na pas startowy lotniska Rzeszów-Jasionka. Sale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do konferencji.
Klimatyzacja
WiFi
Rynek 15, Rzeszów
Hotel Ambasadorski, położony jest w samym sercu miasta, na Rynku Głównym. Kamienice, w których mieści się ten rzeszowski hotel, powstały w XVII wieku. Zostały one gruntownie odremontowane i odrestaurowane.
Łóżka: 109
Sale konferencyjne: 4
Podwisłocze 48, Rzeszów
Jedno z najnowocześniejszych w południowo-wschodniej Polsce centrów konferencyjno-kongresowych. Hotel Prezydencki to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w samym centrum miasta.
Łóżka: 114
Sale konferencyjne: 10
Spa
Parking
WiFi
Restauracja
więcej
Arłamów 1, Arłamów
Hotel ARŁAMÓW, to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków konferencyjnych w Polsce. Bazę konferencyjną stanowi powierzchnia 1485,6 m2
Łóżka: 737
Sale konferencyjne: 8
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
więcej
Juliusza Słowackiego 16, Rzeszów
Metropolitan Rzeszów **** to nowoczesny i komfortowy Hotel w samym sercu Rzeszowskiej Starówki. Oferuje on przestronne i eleganckie pokoje, a także wygodny podziemny parking. Wielofunkcyjne i sterowane elektronicznie sale konferencyjne są dogodnym miejscem na organizację przyjęć. Centralna lokalizacja gwarantuje oszczędność czasu w podróży służbowej, oraz atrakcje turystyczne i kulturalne Rzeszowa. Restauracja Manufaktura to wyjątkowa, wielowymiarowa restauracja, codziennie tętniąca życiem.
Łóżka: 148
Sale konferencyjne: 4
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi
Kombornia 1, Kombornia
Dwór Kombornia to kompleks hotelowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest jednym z najlepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych w południowo-wschodniej Polsce. Na powierzchni 10 ha mieści butikowy czterogwiazdkowy hotel spa z bogatą infrastrukturą wellness, Salon Win Karpackich, trzygwiazdkowy hotel Dwór Kombornia- Folwark***, wielokrotnie nagradzaną Restaurację Magnolia, Centrum Rehabilitacji oraz unikalne ChocoWine SPA.
Łóżka: 110
Sale konferencyjne: 6
Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
więcej

Konferencja w Rzeszowie i na Podkarpaciu

Chcesz zorganizować spotkanie lub konferencję właśnie w Rzeszowie, albo w okolicy, na Podkarpaciu? Pomożemy Ci w tym. Wyślij do nas zapytanie, a my w miarę najkrótszym czasie wrócimy do Ciebie z gotową ofertą od obiektów, które przypadną Ci do gustu lub które spełniają Twoje kryteria. Możesz również określić bardziej szczegółowe warunki, takie jak wymagania dotyczące przestrzeni, zakwaterowania, bliskość środków transportu publicznego i wiele innych parametrów. Dodaj interesujący obiekt do ulubionych i wyślij zapytanie. W ciągu kilku godzin odpowiemy wraz z ceną. Jeśli zdecydujesz się na którąś ofertę, umowę na organizowany event podpiszesz online.

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()