Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce

Droga Wojewódzka 869 , Jasionka


O obiekcie


Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jesionce to ekskluzywny obiekt przeznaczony do organizacji spotkań branżowych. Budynek znajduje się w Jesionce, w niedalekiej odległości od Rzeszowa.

Budynek podzielony jest na 2 części: wystawienniczą oraz kongresową, a jego łączna powierzchnia wyniesie 27 552 m2,. Jest to obecnie najnowocześniejszy obiekt biznesowy zlokalizowany na terenie województwa podkarpackiego.

Sale konferencyjne:

  1. Pierwsza, największa sala konferencyjna, umiejscowiona na I piętrze, przeznaczona jest dla maksymalnie 220 osób.
  2. Druga sala znajduje się na parterze i mieści ok. 190 osób.

Sale są różnej wielkości i mieszczą odpowiednio od 20 do 50 osób. Stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy organizują eventy w kameralnym stylu.

Parametry poszczególnych sal przedstawiają się następująco:

  • sala 3.31 – pow. 59,75m2, poj. 50 osób,
  • sala 3.32 – pow. 59.4m2, poj. 50 osób,
  • sala 3.33 – pow. 42.8m2, poj. 25 osób,
  • sala 3.34 – pow. 42.8m2, poj. 25 osób,
  • sala 3.35 – pow. 77.85m2, poj. 50 osób.

Obie sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do organizacji konferencji, tj. projektor, ekrany, sprzęt do wideokonferencji oraz profesjonalne nagłośnienie. Kształt pomieszczeń oraz ściany wykończone panelami akustycznymi zapewniają doskonałą akustykę. Fasada szklana posiada elektrycznie sterowane żaluzje aluminiowe. Całe wyposażenie sal obsługiwane jest zdalnie z tableta, co sprawia, że korzystanie z tych systemów w pomieszczeniach jest intuicyjne.

           3. Sala bankietowa, mieszcząca się na pierwszym piętrze G2A Arena umożliwia  zorganizowanie spotkań dla maksymalnie 160 osób.  Przy sali znajduje się zaplecze cateringu niezbędne dla obsługi bankietów. Skomunikowane ono jest z windą oraz klatką schodową z główną kuchnią znajdującą się przy restauracji na poziomie parteru, co pozwala na zapewnienie sprawnej obsługi w czasie eventu. Sala bankietowa podobnie jak restauracja, wyposażona została w system nagłośnienia, który może zostać wykorzystany na potrzeby organizowanego wydarzenia.

Konflinx stworzy dla Ciebie ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu w tym obiekcie! Wyślij nam swoje zapytanie!

Cechy obiektu

Klimatyzacja
WiFi

Szczegóły