Konferencje Łódź

Łódź jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce zarówno pod względem liczby ludności, jak i zajmowanej powierzchni. Niegdyś kojarzona wyłącznie z przemysłem włókienniczym, dziś należy do większych ośrodków akademickich oraz kulturalnych. Miasto Łódź, tuż obok Warszawy czy Krakowa to kolejna coraz popularniejsza aglomeracja, która może poszczycić się nowoczesnym zapleczem hotelowo-konferencyjnym.

Łódź jest największym ośrodkiem kinematografii w Polsce (3 wytwórnie filmów i kopii filmowych), a od kilkunastu lat organizuje się tu wiele ważnych kongresów, konferencji naukowych czy targów, na które przybywają goście nie tylko z Polski,  ale i zza granicy.

 Znajdujące się tu liczne obiekty i ośrodki konferencyjne cechują:

  •     dogodna lokalizacja – centralna Polska;
  •     nowatorskie urządzenia – liczne, nowoczesne rozwiązania audio-wizualne;
  •     doskonała obsługa techniczna.

 

Sale szkoleniowe w większości są pomieszczeniami klimatyzowanymi, co znacznie zwiększa komfort uczestników w trakcie spotkań, zwłaszcza takich, w których bierze udział nawet kilkaset osób.

Na terenie Łodzi znajdują się zarówno eleganckie hotele, jak i ośrodki o standardzie trzygwiazdkowym, które oferują wynajem sal szkoleniowych w atrakcyjnych cenach. Ostatnie lata pokazują rozwój Łodzi i województwa, a także zmiany w estetyce samej Łodzi, dzięki rewitalizacji i inwestycjom publicznym. Z powodzeniem można w nich organizować zarówno konferencje czy sympozja, jak i firmowe szkolenia.

Zorganizuj swoje spotkanie biznesowe w Łodzi z Konflinx.

13 obiektów
4-gwiazdkowy Hotel Ossa Conference & SPA, który ma w swojej ofercie m.in. 523 komfortowe pokoje, pozwalające na nocleg 1050 osób. W obiekcie znajduje się 30 sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Przestrzenie te pozwalają na organizację wydarzeń dla nawet 1600 gości. Ponadto, oferta hotelu obejmuje również Restaurację Starówka, Restaurację Kryształowa, Restaurację i Bar Calvados, a także klimatyczną Karczmę oraz Piwnicę Grillową. Do dyspozycji ompleks SPA.
Łóżka: 1050
Sale konferencyjne: 9
Basen
Klimatyzacja
WiFi
Łódź , Łódź
Hotel Tobaco to 8 nowoczesnych sal i centrum konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 300 m2. Doskonały na duże konferencje ogólnopolskie, spotkania biznesowe, jak i mniejsze warsztaty i szkolenia
Łóżka: 184
Sale konferencyjne: 7
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi
Piotrkowska 231, Łódź
Holiday Inn Łódź jest idealny na każdy rodzaj spotkania: kameralne spotkanie dla 5 osób czy konferencję dla 150. 9 przestronnych, komfortowych i wyposażonych w najnowsze rozwiązania audiowizualne sal konferencyjnych daje możliwość zorganizowania każdej konferencji. Łączna powierzchnia konferencyjna wynosi 520m2
Łóżka: 250
Sale konferencyjne: 9
Jana Matejki 11, Łódź
Arche Łódź to 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 137 m2. Sale rozmieszone są w jednym ciągu we frontowej części parteru budynku. Mogą one funkcjonować jako trzy oddzielne, bądź jako jedno większe pomieszczenie, dzięki zastosowaniu ścian modułowych. Między salami znajduje się foyer, w którym możliwe jest umieszczenie serwisów kawowych.
Sale konferencyjne: 6
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 11A, Łódź
Doskonałe zaplecze techniczne i konferencyjne, pokoje są komfortowo wyposażone, z dużymi łóżkami, podgrzewaną podłogą w łazience i bezprzewodowym Internetem, doświadczony personel sprawiają, że Novotel sprawdzi się na organizację eventu w centrum Łodzi.
Łóżka: 228
Sale konferencyjne: 7
Klimatyzacja
Parking
WiFi
Łąkowa 29, Łódź
Zaplecze kongresowo-wystawiennicze Hotelu DoubleTree by Hilton Łódź, posiada łączną powierzchnię prawie 5 tys. mkw. Hotel oddaje do dyspozycji organizatorów 17 sal konferencyjnych (wśród nich balę balową, boardroom oraz salę kinową 3D), a także 4 hale koncertowo-kongresowe.
Łóżka: 400
Sale konferencyjne: 20
Basen
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
więcej
Aleja Politechniki 1A, Łódź
Expo-Łódź to obiekt w pełni klimatyzowany, z najnowocześniejszą infrastrukturą komunikacji elektronicznej a także doskonałą akustyką. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 13 117 m2 na którą składa się hala wystawienniczo-eventowa, przestronne dolne foyer, sale konferencyjne oraz aula i foyer górne. Elastyczna formuła adaptacji wszystkich naszych przestrzeni pozwala na realizację targów, wystaw, kongresów, konferencji, pokazów mody, nagrań telewizyjnych, koncertów czy festiwali.
Sale konferencyjne: 16
PRZERWA CATERING & DESIGN to idealna przestrzeń na konferencje oraz eventy, zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej, w dawnej fabryce Adolfa Daube, w otoczeniu, najważniejszych łódzkich hoteli. Double Tree by Hilton, Qubus, Focus, Holiday Inn, Ibis, Novotel, Ambasador, Campanille i będący w budowie Hampton by Hilton znajdują się w zasięgu kilku minutowego spaceru.
Sale konferencyjne: 5
Klimatyzacja
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Campoverde posiada w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne dzielone mobilnym systemem szczelnych akustycznie ścian, które w zależności od potrzeb Gości można dowolnie przygotować. Położone w sąsiedztwie Krajobrazowego Parku Wzniesień Łódzkich w otoczeniu zielonych pól z dala od zgiełku miasta zaplecze obiektu, jak i otaczający teren, dają nieograniczone możliwości organizacji różnego rodzaju imprez integracyjnych.
Łóżka: 120
Sale konferencyjne: 6
Klimatyzacja
WiFi
Artyleryjska 3/5, Łódź
Vienna House Andel’s Lodz mieści się w budynku XIX-wiecznej przędzalni na terenie Manufaktury, największego w mieście centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego. Unikalną atmosferę hotelu tworzy umiejętne połączenie kolorów i formy, designu i materiałów, ciepła i gościnności.Przeogromne możliwości aranżacji sal oraz nowatorskie podejście do spotkań firmowych sprawiają, że warto rozważyć to miejsce na organizację eventu firmowego w Łodzi właśnie tutaj.
Łóżka: 556
Sale konferencyjne: 12
Łódź , Łódź
Trzygwiazdkowy Hotel Reymont znajduje się w Łodzi, w pobliżu Manufaktury, około kilometr od ulicy Piotrkowskiej. Cztery sale mieszczące od 20 do 100 osób kinowo.
Łóżka: 115
Sale konferencyjne: 4
Aleja Józefa Piłsudskiego 7, Łódź
Łódź z racji swojej lokalizacja to doskonałe miejsce na pobyt służbowy. Bezpośrednia bliskość urzędów, firm oraz wszelkich instytucji sprawia, że ibis Łódź jest często odwiedzanym miejscem.
Łóżka: 414
Sale konferencyjne: 3
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi
Smardzewice Molo widokowe na Zalewie Sulejowskim, Smardzewice
Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO to urokliwe otoczenie, by oderwać się od szarej codzienności, zaczerpnąć relaksu niedaleko Łodzi, czy Warszawy. Na komfort organizacji eventów wpływa nie tylko mnogość profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych w różnych rozmiarach, ogromny teren zielony czy liczne atrakcje dodatkowe
Łóżka: 183
Sale konferencyjne: 5
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()