Vienna House Andels Lodz

Artyleryjska 3/5, Łódź

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Vienna House Andel’s Lodz znajduje się 1,5 km od ulicy Piotrkowskiej, niespełna 4 km od dworca Łódź Fabryczna i 8 km od lotniska. Mieści się w budynku XIX-wiecznej przędzalni na terenie Manufaktury, największego w mieście centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego.

Sale konferencyjne: Ponad 2 500 m² powierzchni konferencyjnej! 16 sal, które można łączyć, uzyskując osiem większych pomieszczeń, które pomieszczą do 1 500 osób. Sala Balowa na 800 osób w ustawieniu kinowym. Dzięki windzie towarowej istnieje możliwość wprowadzenia na Salę Balową ciężkich elementów dekoracji lub samochodów.

Ponadto do wykozystania na cele konferencji pozostają:
- Przestronne foyer
- Bezpłatne szybkie WiFi
- 100 miejsc parkingowych

W hotelu istnieje możliwość realizacji wydarzeń i spotkań online: prezentacji, kursów, szkoleń (transmitowanych i nagrywanych) oraz eventów hybrydowych

Dodatkowe atuty: 273 nowocześnie i designersko urządzonych pokoi i apartamentów, mieszczących ponad 550 osób.
Restauracja Delight, szefowana przez Mirosława Jabłońskiego, serwuje dania kuchni regionalnej i międzynarodowej w stylu fusion
Oscar's Bar - miejsce na wieczorne spotkania, lunche i śniadania
SKYFLY Bar - sezonowy bar na dachu hotelu z widokiem na Łódź,
Centrum wellness i fitness skySPAce z basenem z widokiem na panoramę Łodzi, siłownią oraz szeroką ofertą zabiegów i masaży. W hotelu podziwiać można ponad 200 dzieł sztuki współczesnej rozmieszczonych w różnych jego częściach.

W Vienna House Andel’s Lodz istnieje ogromny potencjał wszystkich miejsc konferencyjnych: na dachu – imprezy dla firm z widokiem na Łódź, w podziemiach – event branżowy, a na piętrach pomiędzy – cały przekrój kreatywnych wydarzeń. To miejsce na niecodzienne eventy i nieszampowe wydarzenia!

Funkcjonalne aranżacje sal zachęcają do organizacji i uczestnictwa własnie tutaj w wydarzeniach firmowych! Jesli rozważasz to miejsce na swój evet firmowy - zgłoś się do Konflinx z przyjemnością wrócimy z ciekawą ofertą dla Ciebie!

Szczegóły

Łóżka

556

Sale konferencyjne

12

Sale konferencyjne

Satin 1
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
137
Klasa
90
Podkowa
87
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()