Konferencje Giżycko

Giżycko stanowi doskonałą lokalizację do zorganizowania eventu firmowego lub konferencji. Znajdujące się tu nowoczesne obiekty konferencyjne i hotele posiadające odpowiednie sale, zapewniają komfortową przestrzeń dla różnorodnych grup uczestników. Bliskość jezior i malownicze otoczenie tworzą wyjątkową atmosferę, umożliwiając także organizację części wydarzenia na świeżym powietrzu, co sprzyja integracji.

Bogata historia miasta oraz jego atrakcje, takie jak zamek krzyżacki czy twierdza Boyen, otwierają możliwości dla nietypowych wydarzeń. Lokalne restauracje oferujące regionalne smaki są idealne na wieczorne bankiety lub kolacje.

Giżycko ma dogodne położenie komunikacyjne, co ułatwia transport uczestników, a także zapewnia dostęp do lokalnego lotniska. Całość sprawia, że Giżycko to miejsce łączące wyjątkowe możliwości organizacyjne z komfortem logistycznym.

2 obiektów
Stanisława Moniuszki 1, Giżycko
Ekskluzywny hotel zlokalizowany w zamku z XIV-wiecznym rodowodem
Łóżka: 150
Sale konferencyjne: 6
Nad jeziorem
Jeziorowskie 19B, Jeziorowskie
Pięknie zlokalizowany, bo w sercu Mazur, a dokładniej przy jeziorze Gołdopiwo, kompleks zapewnia nie tylko 2 przestronne i dobrze zaopatrzone sale konferencyjne, ale również wiele możliwości aktywnego odpoczynku. Wycieczki rowerowe, kajaki i kręgielnia to zaledwie kilka z opcji proponowanych przez ośrodek.
Łóżka: 120
Sale konferencyjne: 1
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()