Hotel St. Bruno

Stanisława Moniuszki 1, Giżycko

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Zamek krzyżacki w Giżycku został wzniesiony około 1341 roku. Obecnie znajduje się tu czterogwiazdkowy ekskluzywny Hotel St. Bruno. Wokół właściwego zamku odtworzone zostały obiekty, które niegdyś tu istniały. W ramach projektu dobudowano do istniejącej budowli trzy skrzydła oraz basztę. Całe przedsięwzięcie, czyli wzmocnienie fundamentu zamku i całej konstrukcji, konserwacja elementów samego budynku i  w rezultacie powstanie nowoczesnego centrum wypoczynkowo-konferencyjnego, było jedyną szansą na uratowanie niszczejącego zabytku i przywrócenie mu dawnej świetności. Hotel St. Bruno to jedyny obiekt tej klasy i najbardziej odpowiednia opcja również na połączenie konferencji z wypoczynkiem.

Sale konferencyjne: 4 klimatyzowane i nowoczesne sale konferencyjne oraz klimatyczną restaurację. Przystosowany jest do organizowania konferencji i wszelkich spotkań biznesowych.Dodatkowe atuty:  150 miejsc noclegowych w 69 przytulnych i urządzonych z klasą pokojach. Pomieszczenia wyposażono w niezbędne meble i sprzęty, takie jak telewizor, telefon, radio, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, dostęp do bezprzewodowego internetu. Gościom na pewno spodobają się duże i wygodne łóżka. Goście mają do wyboru pokoje 1-, 2-sobowe,  a także Apartament Prezydencki, Apartament Royal, Studio i Superior.

 W hotelu mieści się Restauracja La Bibliotheque, w której można doświadczyć niesamowitych doznań smakowych w ciepłej atmosferze. Królują tam głównie dania kuchni modern polish cuisine, która łączy w sobie to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. Potrawy powstają ze świeżych składników i wysokiej jakości produktów pozyskiwanych przez lokalnych dostawców.  Karta dań zmienia się wraz z porami roku, zachowując równowagę pomiędzy tradycyjną kuchnią polską oraz kuchnią świata.

La Bibliotheque została nominowana w prestiżowym konkursie Wine&Food Noble Night w 2012r - w kategorii restauracja. W restauracji panuje kameralna atmosfera, a wnętrza zachwycają od progu każdego z gości. Oryginalnie zaprojektowana sala restauracyjna ma ponad 9 metrów wysokości. W przestronnym pomieszczeniu znalazło się miejsce na antresolę, na której zaaranżowano kameralne dwuosobowe stoliki.

 

 W podziemiach zamku znajduje się Night Club. Niepowtarzalny klimat wnętrza sprzyja organizacji wieczornych imprez. Świetnie zaopatrzony bar oferuje wybór najlepszych alkoholi z całego świata i jest jedynym na Mazurach miejscem, gdzie można spróbować prawdziwego lanego irlandzkiego Guinessa. Night Club współpracuje z najlepszymi DJ-ami, co zapewnia najwyższą jakość muzycznej oprawy imprez. Dwutorowa, automatyczna kręgielnia znajduje się w podziemiach zamku, w pomieszczeniu Night Club-u. Kręgle to świetna rozrywka dla rodzin i grup przyjaciół, jednocześnie na kręgielni bawić się może nawet 16 osób. Basen stanowi część kompleksu Medi.SPA&Wellness Giżycko i jest dostępny dla wszystkich gości Hotelu St. Bruno. Basen połączony jest z 3 dużymi okrągłymi nieckami z hydromasażem, o kontrolowanej i podwyższonej w stosunku do basenu temperaturze. Relaksowi sprzyjają wodne atrakcje – wodospad i bicze wodne. Dla dzieci przewidziano osobny brodzik. Przy basenie znajduje się ogólnodostępna sauna. Duży, ośmiostopowy, profesjonalny stół bilardowy z kamiennym blatem wykonanym z łupka daje prawdziwą przyjemność i satysfakcję z gry. Stół znajduje się w wydzielonej sali bilardowej, gwarantującej spokój i koncentrację podczas ważnych uderzeń. W sali bilardowej zapewniamy serwis z położonego niedaleko baru.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konlinx! Zapraszamy do kontaktu.

Cechy obiektu

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

150

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

Coco Chanel
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
280
Klasa
60
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()