Ośrodek Wczasowy Helena

Jeziorowskie 19B, Jeziorowskie

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


 

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Helena położony jest w jednym z piękniejszych polskich regionów- na Mazurach. W okolicy znajduje się rozległa Puszcza Borecka oraz objęte strefą ciszy i słynące ze swojej czystości, jezioro Gołdopiwo. Ośrodek ten to aż 2 hektary ziemi położonej 18 kilometrów od Giżycka, co pozwoli uczestnikom na chwilę uciec od miejskiego pędu i zanieczyszczonego powietrza. Kompleks składa się z 2 budynków hotelowych, domków letniskowych oraz infrastruktury stworzonej do aktywnego wypoczynku.

Sale konferencyjne

Obiekt posiada 2 sale konferencyjne o maksymalnej pojemności odpowiednio 40 i 50 osób. Ruchoma ściana między salami pozwala połączyć obie sale w jedną. Taka konfiguracja będzie odpowiednia dla maksymalnie 130 uczestników. Każda z sal  wyposażona jest w nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekran przenośny, projektor multimedialny, flipchart, rolety elektryczne oraz minibar konferencyjny. Łączna powierzchnia to 160m2. 

 

Dodatkowe atuty

Kompleks oferuje wiele atrakcji pokonferencyjnych. Wewnątrz znajduje się kręgielnia, bilard, sauna i sala fitness. Poza tym możemy udać się na boisko do piłki nożnej, do amfiteatru czy sprawdzić ruską banię. Ośrodek położony jest przy samym jeziorze. Posiada także prywatną plażę piaszczystą z pomostem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego zaraz obok. Połączenie to może być świetnym rozwiązaniem jako odpoczynek lub integracja po długiej konferencji.

Dla gości dostępnych jest 40 pokoi oraz 11 domków. Łączna liczba miejsc noclegowych to 120. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Dodatkowo niektóre pokoje zawierają saunę oraz balkon. Murowane domki letniskowe wykończone zostały drewnem, co dodaje im uroku. 

Hotelowa restauracja stawia na dania regionalne. Tradycyjna mazurska kuchnia dostarczy niezapomnianych, miejscowych smaków. Kucharze bazują na produktach z miejscowego ogródka w okresie od wiosny do jesieni. 

Szczegóły

Łóżka

120

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
130
Klasa
95
Podkowa
85
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()