DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, Łódź

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy DoubleTree by Hilton Łódź

Sale konferencyjne: Dzięki bezpośredniemu połączeniu z Klubem Wytwórnia obiket posiada największą powierzchnię konferencyjną w Łodzi oraz niemal nieograniczone możliwości aranżacji  wnętrz.

17 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, w tym 4 zrewitalizowane hale koncertowo-kongresowe, salę balową mieniącą się 11 milionami punktów świetlnych oraz unikalną salę kinową 3D z przylegającym do niej klimatycznym foyer kinowym.

Z kolei foyer konferencyjne doskonale nadaje się do serwowania cateringu, jak również organizacji wystaw, wernisaży oraz przestrzeni wystawienniczych. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować kameralne spotkanie czy imprezę na ponad 1000 osób.

Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny, większość posiada dostęp do światła dziennego. Z kolei zrewitalizowane hale Wytwórni charakteryzuje postindustrialny design, doskonała akustyka oraz profesjonalne oświetlenie. Ich przestronność sprawia, że z powodzeniem mogą odbywać się tu imprezy dla ponad 1 000 gości. Tak duża powierzchnia zapewnia liczne możliwości aranżacji, w tym ustawienie mobilnej sceny oraz widowni.

Hotel zapewnia całościową organizację eventu, począwszy od wynajęcia artysty aż po przygotowanie video relacji. Na potrzeby organizatorów udostępnia aż 9 garderób. Przestronne foyer konferencyjne doskonale nadaje się do serwowania cateringu, jak również organizacji wystaw, wernisaży oraz przestrzeni wystawienniczych.

Dodatkowe atuty: DoubleTree by Hilton Łódź oferuje gościom 200 pokoi (400 miejsc noclegowych), w tym luksusowy apartament prezydencki o powierzchni ok. 110 mkw., 10 apartamentów, 27 pokoi Deluxe oraz 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych.

W hotelu znajduje się Restauracja Four Colors z kuchnią międzynarodową, specjałami kuchni polskiej oraz starannie wyselekcjowanymi winami z całego świata. Golden Bar oferuje szeroki wybór alkoholi z całego świata, w tym ponad 120 rodzajów whisky & whiskey. Na ostatnim, 10. piętrze hotelu mieści się SPA & Health Club z siłownią, saunami i basenem, z którego Goście mogą podziwiać panoramę miasta i parku.

Na terenie całego obiektu dostępny jest szybki, bezprzewodowy Internet 50 Mb/s. Dodatkowo do dyspozycji gości jest 300 miejsc parkingowych, wypożyczalnia samochodów AVIS oraz myjnia samochodowa zlokalizowana na parkingu podziemnym. Osoby poszukujące rozrywki mogą skorzystać z oferty Klubu muzycznego Wytwórnia, w którym odbywają się liczne koncerty i inne wydarzenia kulturalne.

Jeśli uważasz, że ten obiekt mógłby spełnić twoje oczekiwania - wyślij do Konflinx swoje zapytanie! Szybko i bezpłatnie wrócimy z pełną ofertą!

Cechy obiektu

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

400

Sale konferencyjne

20

Sale konferencyjne

Ballroom
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
380
Klasa
150
Podkowa
240
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()