Expo Łódź

Aleja Politechniki 1A, Łódź

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Expo Łódź - to nowoczesne i multifunkcyjne centrum konferencyjno-targowe, które znajduje się w centrum miasta. Taka lokalizacja umożliwia bezproblemowy dojazd na dworzec PKP, PKS oraz do kluczowych atrakcji Łodzi.

Expo Łódź składa się z 13 117 mkw powierzchni targowo-wystawienniczej. Stwarza to ogrom możliwości organizacyjnych. Największa hala ma powierzchnię 5700 m2, a system mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian umożliwia jej podział na 4 części.

FOYER

Pomiędzy salami konferencyjnymi a aulą w przeszklonym foyer o powierzchni 400 m2, można organizować przyjęcia, bankiety czy też przestrzeń wystawienniczą.

Dodatkowo jako przestrzeń wystawiennicza lub eventowa może być wykorzystywane dolne (800 m2) i górne foyer (400 m2). Dzięki przeszklonej przestrzeni i systemowi naturalnego oświetlenia stwarzają ogromne możliwości na różnego rodzaju aranżacje ( pokazy mody, prezentacje samochodów, bankiety, wystawy itp.).

Aula:

Przestrzeń o powierzchni 335m2 z ustawieniem amfiteatralnym z łatwością mieści 459 osób. Aula wyposażona jest w scenę wielkości 2,5m x 10,5m; ekran, rzutnik multimedialny i nagłośnienie. W auli znajdują się również stanowiska dla tłumaczy symultanicznych, dzięki czemu doskonale nadaje się ona do organizacji konferencji, kongresów, paneli dyskusyjnych. Przestrzeń konferencyjna Expo-Łódź to także idealna do organizacji prezentacji i wystąpień, nowoczesna aula.

Hala wystawiennicza:

Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, umożliwiające organizację różnego typu eventów - konferencji, targów, a także koncertów, pokazów mody i bankietów. W Expo Łódź bez problemu znajdzie się miejsce dla 4500 osób. Wszelkie ustawienia i charakter spotkań umożliwiają:

  • System mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian umożliwiających kilka układów podziału
  • Brak wewnętrznych słupów konstrukcyjnych
  • Pomieszczenia do tłumaczeń symultanicznych

SALE KONFERENCYJNE:

Na II piętrze budynku znajdują się 4 sale konferencyjne, stanowiące idealną przestrzeń konferencyjną. Dzięki systemowi ruchomych ścian sale można dowolnie łączyć tak, aby uzyskać pożądaną powierzchnię i ilość miejsc.

Powierzchnia każdej z sal konferencyjnych to ok. 100 m2, wszystkie wyposażone są w rzutnik multimedialny, nagłośnienie oraz dostęp do sieci Wi-Fi.

Za pomocą systemu mobilnych oraz dźwiękoszczelnych ścian sale można łączyć ze sobą. Maksymalna sala, która powstanie po połączeniu czterech części to sala o powierzchni 405 m2 , która może przyjąć 500 Gości, doskonała do organizacji szkoleń, konferencji lub bankietów.

Konflinx stworzy dla Ciebie ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu w tym obiekcie! Wyślij nam swoje zapytanie!

Szczegóły

Sale konferencyjne

16

Sale konferencyjne

Aula
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
459
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()