Novotel & ibis Poznań Centrum

plac Andersa 1, Poznań

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Novotel & Ibis Poznań Centrum zlokalizowane w centralnym punkcie miasta, w tym szesnastopiętrowym budunku, zaledwie 10 minut od dworca kolejowe/ autobusowego czy Targów Poznańskich. Naprzeciwko Novotel Poznań Centrum znajduje się „Stary Browar” - centrum handlu, kultury, sztuki i biznesu.

Sale konferencyjne: 7 zrewitalizowanych sal i profesjonalne Centrum Konferencyjne, w którego skład wchodzi powierzchnia 1 200 m² oraz 3 przestronne Foyer o powierzchni 745 m², gotowe ugościć nawet 1100 osób. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekrany, multimedialne projektory, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe i nagłowne, klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Wi-Fi i posiada dostęp do światła dziennego. Na poziomie C, gdzie znajduje się strefa biznesowa Novotelu, dostaniemy się 4 windami lub schodami wewnątrz i na zewnątrz budynku. 1200 m2. powierzchni części konferencyjnej zapewnia Novotelowi drugie miejsce pod względem wielkości sal dostępnych na konferencje i eventy w Wielkopolsce.

Dodtakowe atuty: 516 pokoi, o różnym standardzie, w skład których wchodzą m.in. pokoje typu Executive oraz Apartamenty. Restauracja Winestone, autorska kawiarnię WiseCafe - oferują ciekawe animacje dla uczestników spotkań, m. in.: ‘Home Barista Skills’ oraz ‘Bitwa na kieliszki’.

W porozumieniu z Konflinx możesz zaplanować tu udane wydarzenie konferencyjne.

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

790

Sale konferencyjne

18

Sale konferencyjne

Amsterdam
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
250
Klasa
120
Podkowa
50
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()