Mercure Bergo Szklarska Poręba

Słoneczna 3, Szklarska Poręba


O obiekcie


Mercure Szklarska Poręba Bergo znajduje się w południowej części Szklarskiej Poręby, 200 m od zespołu nartostrad SkiArena Szrenica, niedaleko Karkonoskiego Parku Narodowego.

Sale Konferencyjne: 2 sale konferencyjne o powierzchni 85 m kw. i 95 m kw., które można połączyć w jedną przestrzeń o powierzchni 180 m kw.. Pomieści ona w układzie teatralnym do 98 osób. Sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Dodatkowe atuty: 530 miejsc noclegowych w pokojach o wybranym standardzie w 140 komfortowych pokojach i apartamentach z łazienkami, Smart TV, minibarem, zestawem do parzenia kawy i herbaty i zestawem do prasowania. Klimatyczna Restauracja  BERGO by Mateusz Gessler dla 220 osób o łącznej powierzchni 400m2 z możliwością wydzielenia sali 200m2 oraz 2 sale po 100m2 z widokiem na las. Strefa Spa & Wellness z basenami odkrytym i zakrytym, jacuzzi, gabinet do masażu.

Jeśli chciał/abyś poznać ofertę tego obiektu - wyślij do Konflinx swoje zapytanie! Bezpłatnie i sprawnie wrócimy z odpowiedzią!

Szczegóły

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna Mercure Bergo Szklarska Poręba

Empty conference room image