Hotel Sopot ****

Jana Jerzego Haffnera 88, Sopot

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Sopot**** położony jest w północnej, spokojniejszej części Sopotu, w samym sercu Trójmiasta. Od pięknej piaszczystej plaży dzieli go jedynie Park Północny. 15 minut pieszo od słynnego, sopockiego molo. Miejsca postojowe na 33 auta.

Sale konferencyjne:

Modularne i klimatyzowane 4 sale łącznej powierzchni 190 m2, oferują wiele możliwości aranżacji i ustawień. Powierzchnia konferencyjna jest kompleksowo wyposażona w sprzęt audiowizualny, stałe łącze internetowe i WiFi. Ponadto wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego z opcję przyciemnienia.

Dodatkowe atuty:

Obiekt dysponuje łącznie 124 pokojami z możliwością zaaranżowania ich zarówno jako pokoje 1- lub 2-osobowe. Część z nich oferuje piękny widok na morze i panoramę Parku Północnego. Dla osób lubiących przestrzeń i luksus przygotowano pokoje o podwyższonym standardzie, w tym apartamenty z dużymi tarasami. Restauracja No. 88 to smaki regionu północnej Polski. Stefa SPA & Wellness składa się z 5 gabinetów zabiegowych, saun, sali fitness oraz basenu zewnętrznego.

Konflinx chętnie zabierze tam Twoją firmę na udane spotkanie lub event dla klienta.

Cechy obiektu

Spa

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

254

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

Sala Opera
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
50
Klasa
24
Podkowa
20
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()