Udogodnienia

  • Siatkówka plażowa

  • Spacery

  • Siłownia

  • Kręgle

Cukrownia Żnin

Janickiego 1a, Żnin

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
1372 max

O obiekcie


Cukrownia Żnin to unikalne Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe położone w województwie kujawsko – pomorskim nad Dużym Jeziorem Żnińskim. Do Poznania to 100 km, Warszawy 300.

Sale konferencyjne: 11 sal konferencyjnych, restauracja, browar, kręgielnia z 4 torami i klubem nocnym. Centrum Konferencyjne posiada ogromną salą o powierzchni 1366m² i wysokości 9m - to dawny magazyn cukru - idealny dla wydarzenia nawet powyżej 1000 osób.

Dodatkowe atuty: Cukrownia Żnin to absolutnie wyjątkowe na mapie polskich centrów konferencyjnych miejsce. Zakład przemysłowy - cukrownia - powstała w Żninie w XIX wieku. W XXI wieku budynki otrzymały nowe życie - działają jako jedyne w swoim rodzaju centrum konferencyjno-wypoczynkowe. W murach poczuć można historię przemysłu, ale też dotknąć nowoczesnego designu, kultury, czy odkrywać smaki lokalnego browaru.

Obiekt posiada 313 komfortowych pokoi dla 630 osób.

Właściciele mówią o tym miejscu, że to Fabryka Możliwości, co jest bardzo bliskie prawdy, zważywszy jak wiele ma do zaoferowania to miejsce. Pofabryczne hale zamieniono w ultranowoczesne sale konferencyjne zachowując historyczny charakter lokalizacji. Szerokie możliwości rozłożenia firmowego eventu np: w Lobby Bar Rozprężacz, Browarze: Stacja Filtracja z piwem warzonym na miejscu, dostępne także miejsce na grilla, zabawę w darta, bilard, kręgle.

Obiekt posiada liczne atrakcje na terenie ośrodka takie jak: strefa wellnes, basen, możliwość skorzystania z fizjoterapii, browar z pubem, restauracje czy kino. Wypoczynek latem umożliwi też położonenie na brzegach malowniczego Jeziora Żnińskiego, tam przygotowano plażę i wypożyczalnię sprzętu wodnego. Posiada szerokie zastosowanie do organizacji imprez typu: "team building".

 

Poproś Konflinx o przygotowanie oferty na organizację naprawdę dużego eventu w tym właśnie obiekcie! polecamy!

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Nad jeziorem

Restauracja

Bar

Fitness

Szczegóły

Gwiazdki

Sale konferencyjne

13

Sale grupowe

11 sal w na eventy dla maksymalnej liczby 1500 osób

Sale konferencyjne

Magazyn Cukru (1+2+3)
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Powierzchnia (m2)
1372
Kino
800
Klasa
400
Podkowa
250
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()