Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Posejdon” w Ustce

Rybacka 10, Ustka

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Posejdon" znajduje się w Ustce, przy ulicy Rybackiej 10. Usytuowany jest w sosnowym lesie, od  piaszczystej plaży dzieli dystans 600 metrów. W pobliżu przebiega najdłuższa w Polsce promenada nadmorska oraz międzynarodowy szlak rowerowy łączący m.in. Jarosławiec, Ustkę i Rowy. To świetne miejsce dla osób lubiących zarówno relaks jak i aktywny wypoczynek

Sale konferencyjne: Obiekt posiada 6 sal konferencyjno-szkoleniowych mieszczących od 16 do 250 osób, oraz restaurację, w której można zgromadzić do 120 osób.
Rozbudowane zaplecze konferencyjne, jakim dysponuje Posejdon-Ustka, pozwala na zorganizowanie różnego typu spotkań firmowych, konferencji, szkoleń czy eventów. Sale wyposażone są w:

  •     projektor multimedialny i ekran projekcyjny
  •     system nagłaśniający
  •     flipchart oraz Wi-Fi
  •     mównica /stanowisko dla prelegenta
  •     zaciemnienie i klimatyzacja

Dodatkowe atuty: Ośrodek oferuje 199 miejsc noclegowych, w pokojach 1 i 2 – osobowych, studiach 3-osobowych oraz apartamentach, które posiadają łazienki i balkony typu logia.

Jeśli rozważasz ten obiekt, jako miejsce organizacji tu konferencji lub spotkania firmowego - zapytaj Konflinx! Chętnie bezpłatnie wycenimy za Ciebie to wydarzenie.

Szczegóły

Łóżka

199

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
200
Klasa
120
Podkowa
160
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()