Dolina Charlotty Resort & SPA

Gałęzinowo 4, Gałęzinowo

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Dolina Charlotty Resort & SPA to komfortowy Resort między Ustką a Słupskiem, położony jest w zacisznych lasach, nad jeziorem, w kameralnej atmosferze, jedynie 10 km od morza. Jej powierzchnia to 120ha, na której znajduje się główny obiekt wraz z recepcją, pokojami, restauracją Charlotta, SPA Bali Hai, strefą Wellness, Rock Pubem z kręglami i bilardem. Obiekt urzeka klimatem spokoju i harmonią z naturą.

Sale konferencyjne: 3 sale konferencyjne dające możliwość organizacji spotkań nawet do 410 uczestników. Wszystkie posiadają dostęp do światła dziennego, ale z możliwością ich zacienienia. Na wyposażeniu są: mikrofon, flipchart, projektor, ekran, nagłośnienie stacjonarne. Sale są klimatyzowane.

Dodatkowe atuty: 90 komfortowych pokoi gościnnych, w tym cztery apartamenty, nazwane imionami gwiazd Festiwalu Legend Rocka: Ian Gillan, Carlos Santana, Alice Cooper i Robert Plant, gdyz od 2007 roku, gdy w samym sercu Doliny Charlotty wybudowano amfiteatr na 10 000 miejsc.

Co roku odbywają się w nim koncerty Festiwalu Legend Rocka, noce kabaretowe oraz wiele innych ciekawych imprez koncertowych. Do tej pory wystąpili: Carlos Santana, Bob Dylan, Robert Plant, ZZ TOP, Deep Purple, Ray Manzarek & Robby Krieger of The Doors, Mike & The Mechanics, Whitesnake, Korn, Bryan Ferry, Billy Idol, Alan Parsons, Waterboys, Marillion, Uriah Heep, Bonny Tyler i wielu innych.

Goście biznesowi po całodniowej pracy mogą korzystać m.in z: Restauracji na wodzie Gościniec, W dolnej jej części są dwie sale oraz Coctail Bar w kształcie łodzi. Na piętrze zaś sala bankietowa z przestronnym tarasem, na której organizowane są przyjęcia, kolacje bankietowe, a także spotkania firmowe nawet dla 200 osób. Chlubą Gościńca jest wędzarnia prowadzona przez Mistrza Stefana Warcholaka, w której można zakupić m.in. swojską kiełbasę, wędzoną szynkę oraz wędzone ryby.

Restauracji hotelowa Charlotta to połączenie kuchni staropolskiej z elementami kuchni europejskiej tworząc przy tym niepowtarzalny smak.

Na terenie Doliny Charlotty znajde się wiele ciekawych atrakcji: Zoo z Krainą Bajek, Wodne Zoo Safari, Fokarium, kajaki i rowery wodne, wędkowanie, przejażdżki konno, place zabaw, boisko do piłki siatkowej.

Jeśli rozważasz ten obiekt i chciłabyś poznać jego ofertę i porównać z innymi - napisz do Konflinx - bezpłatnie wystąpimy do hotelu z zapytaniem i wrócimy z szybką odpowiedzią.

Cechy obiektu

Spa

Blisko lasu

Basen

Parking

WiFi

Nad jeziorem

Szczegóły

Łóżka

230

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Magnolia
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
300
Klasa
100
Podkowa
100
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()