Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference

Czarny Potok 34\44, Krynica-zdrój

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference to wzniesione na terenie 35 000 m2 hotel, spa i nowoczesne centrum konferencyjne. Zostały one perfekcyjnie wkomponowane w malowniczy pejzaż podnóża Jaworzyny Krynickiej, tworząc jedyną w swoim rodzaju luksusową enklawę spokoju, wygody i luksusu.

Sale konferencyjne: 9 multimedialnych, dzielonych modułowo sal konferencyjnym, oraz 3 sale restauracyjne, które idealnie nadają się do organizacji spotkań dla grup liczących do 500 uczestników. System modułowy sal umożliwia sprawne podzielenie przestrzeni na bardziej kameralne w zależności od indywidualnych potrzeb Gości.

Dodatkowe atuty: 12 kameralnych budynków na pięknym i rozległym terenie połaczonych szklanymi łącznikami z 236 pokojami i apartamentami. Wszystkie pokoje zaprojektowano w sposób idealnie harmonizujący nowoczesny design z wygodą oraz klimatem otoczenia. W każdym pokoju jest zestaw kawowy i dostęp do kanałów Canal+ i HBO.

Strefa SPA i Wellness w Górskim SPA to 13 gabinetów odnowy, sauny, łaźnie, jacuzzi i basen ze strefą relaksu. Nowością jest Centrum Rehabilitacji Czarny potok Krynica MED. z ofertą zabiegów leczniczych. Różnorodnych doznań kulinarnych, od smaków regionalnych, staropolskich po międzynarodowe, dostarczają restauracje: Jan Kiepura, z oryginalnym menu Szefa Kuchni oraz Włoska  z pyszną pizzą, pastą i napojami (otwartą sezonowo), Lobby Bar z muzyką na żywo (w wybrane dni), czy Chata Góralska z muzyką regionalną (w wybrane dni).

Hotel Czarny Potok w Krynicy Zdroju to miejsce kipiące życiem i energią, proponuje niezwykle szeroką ofertę aktywnego spędzenia czasu podczas wyjazdów integracyjnych czy konferencji. Kręgielnia, Quady, paintball, tor gokartowy, park linowy, spływy kajakowe, strzelnica czy autorskie regionalne imprezy z kapelą góralską i teatrem ognia to tylko niektóre z nich.

Ponadto: 5-cio poziomowy mini golf (otwarty sezonowo), kręgielnie, Gaming Room z wirtualną rzeczywistością i salon gier.

Nawet najbardziej wymagający event da się zrealizować w tym miejscu! Poproś Konflinx o wycenę i sprawdzenie dostępności tego obiektu w Twoim imieniu!

 

Cechy obiektu

Spa

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

535

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Nubis
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
280
Klasa
100
Podkowa
62
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()