Antonińska Resort SPA

Dworcowa 13K, Boszkowo-letnisko


O obiekcie


Z początkiem maja 2023, roku Hotel Sułkowski zmienił nazwę na: Antonińska Resort SPA

To jedno z najlepszych w Wielkopolsce miejsc na konferencje w hotelu. Oddalony o 80 km od Poznania obiekt, znajduje się na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Boszkowo, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego. Obiekt leży przy trasie Poznań – Wrocław, na wysokości Leszna.

Sale konferencyjne: 7 sal szkoleniowo-konferencyjnych (w tym 3 konferencyjno-bankietowe) o łącznej powierzchni 1000 m², największa sala konferencyjno-bankietowa ma powierzchnię 600 m2. W Hotelu Sułkowski, prawdopodobnie po raz pierwszy w Polsce, powstał innowacyjny pomysł połączenia hotelowych sal konferencyjnych z prozdrowotnymi grotami solnymi. Dzięki takiej integracji powstała niepowtarzalna usługa oferująca szkolenia, konferencje, spotkania firmowe w fuzji z prozdrowotnym wpływem na organizm człowieka groty solnej i tężni solankowej. Jeśli dodamy do tego jeszcze specjalnie przygotowane menu, to mamy kompleksową ofertę konferencji, które jednocześnie poprawiają samopoczucie i zdrowie uczestników!

Dodatkowe atuty:   Możliwość zakwaterowania 190 osób, a do dyspozycji gości oddane są 4 restauracje: La Perla, nowa restauracja na plaży Blue Cafe, lobby bar Orange Cafe z salą klubową i bowlingiem, a także letnie tarasy.  Goście korzystać mogą z wielu kajaków, rowerów wodnych, rowerów szosowych, motorówki, łodzie wiosłowe, żaglówki oraz sprzęt do windsurfingu.

Z tarasów restauracji roztacza się widok z panoramą Jeziora Dominickiego. Eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa pozwalają rozkoszować się smakiem wyśmienitych dań oraz panującą tu atmosferą.

W restauracji organizuje się bankiety do 350 osób, a połączone z tańcami do 250 osób. Restauracja La Perla kusi swoich Gości eleganckim wystrojem i panującą tu atmosferą. W restauracji znajduje się bar, który serwuje Gościom różnorodne drinki i napoje bezalkoholowe.

RESTAURACJA BLUE CAFE położona jest bezpośrednio na plaży. Dzięki szklanemu pasażowi powstającemu po rozłożeniu mobilnych szklanych paneli, możliwe jest organizowanie imprez zamkniętych dla ok. 70 gości. Lokal spełnia wysokie standardy jakościowe obsługi i umożliwia organizację imprez zarówno dla klientów indywidualnych (wesela, komunie, imprezy okolicznościowe) jak i dla klientów biznesowych (konferencje, sympozja, bankiety).

ORANGE CAFE Orange Cafe to elegancki bar z pięknym widokiem na jezioro mieszczący się w budynku hotelowym. Ekskluzywne wnętrze i wyposażenie lokalu sprawia, że jest to ulubione miejsce spotkań Gości hotelowych. Elementy wyposażenia: TV-SAT/LCD, klimatyzacja, bezpłatny Internet.

LETNIE TARASY W sezonie wiosenno-letnim sąsiadujące z Restauracją La Perla.

W cieniu parasoli przy śpiewie ptaków i szumie drzew można smakować aromatycznych kaw, słodkich deserów i orzeźwiających napojów. Tarasy Restauracji La Perla: 160 miejsc

Zapytaj Konflinx o najlepszą ofertę organizacji Twojego wydarzenia planowanego w Wielkopolsce!

Cechy obiektu

Spa
Klimatyzacja
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
WiFi
Nad jeziorem
Sauna

Szczegóły

Łóżka

190

Sale konferencyjne

6

Sale konferencyjne

123

Kino
300
Klasa
180
Podkowa
130
Empty conference room image

45

Kino
100
Klasa
60
Podkowa
45
Empty conference room image

7

Kino
63
Klasa
40
Podkowa
23
Empty conference room image

6

Kino
36
Klasa
24
Podkowa
15
Empty conference room image

5

Kino
30
Klasa
20
Podkowa
12
Empty conference room image

1, 2, 3

Kino
90
Klasa
58
Podkowa
35
Empty conference room image