Quadrille Conference & SPA

Folwarczna 2, Gdynia

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Relais & Châteaux Hotel Quadrille leży na trasie Gdynia, Gdańsk, w pięknej dzielnicy Gdyni – Orłowie leżącej nad morzem.Odległość od portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy wynosi około 16 km.

Sale konferencyjne: Hotel propozuje 2 sale. Sala konferencyjna na 110 osób w ustawieniu teatralnym,  wyposażona w ekran, flipchart, projektor, nagłośnienie oraz mikrofon oraz sala balowa mieszcząca do 40 osób idealna na kameralne spotkania firmowe i ekskluzywne prezentacje. Luksusowe, oryginalnie zaprojektowane wnętrza XVIII-wiecznego pałacu tworzą godną oprawę dla najbardziej wymagającego wydarzenia.

Dodatkowe atuty: 32 pokoje pomieszczą maksymanie do 86 osób. Relais & Châteaux Hotel Quadrille należy do prestiżowego stowarzyszenia Relais & Chateaux, które zrzesza luksusowe hotele i znakomite restauracje z całego świata. Motyw „Alicji w krainie czarów” towarzyszy całej koncepcji Quadrille, począwszy od samej nazwy odnoszącej się do kadryla tańczonego przez bohaterów, restauracji „Biały Królik” nawiązującej do postaci przewodnika Alicji po baśniowym świecie, czy „Pubu 10/6” określonego tak od Dnia Kapelusznika. Profesjonalne Spa z basenem, jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową, salą cardio, a także gabinetami zabiegowymi gwarantują efektywną regenerację.

Konflinx pomoże w rezerwacji tego obiektu na Twoje wyjątkowe wydarzenie.

Szczegóły

Łóżka

64

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
80
Klasa
30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()