Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Wysoka Wieś 10, Wysoka Wieś

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
273 max

O obiekcie


Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest położony w pobliżu Wzgórz Dylewskich około 200 km na pólnoc od Warszawy, a 60 od Olsztyna. Otoczenie przyrody, bliskość natury gwaratują spokój i najwyższy komfort.

Sale konferencyjne: 5 wyposażonych w najwyższym standardzie sal konferencyjnych zostało zaprojektowanych tak, aby umożliwić elastyczne łączenie i dzielenie przestrzeni, zgodnie z zapotrzebowaniem, Wszystkie z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym i internetem. Dedykowany opiekun ze strony hotelu pomoże w zaplanowaniu szczegółów eventu oraz będzie czuwał nad jego sprawnym przebiegiem.

Dodatkowe atuty: 88 komfortowo urządzonych pokoi i apartamentów. W pobliżu hotelu znajduje się drewniany Dom Leśny z 9 dwuosobowymi pokojami i salonem kominkowym, a nieco dalej kompleks kilkunastu nowoczesnych willi – Siedlisk. Największą atrakcją hotelu jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z 35 gabinetami zabiegowymi oraz Centrum SPA z dwoma basenami, pięcioma jacuzzi, kompleksem saun, studiem cardio, siłownią i salą do ćwiczeń.

Zapytaj Konflinx o ofertę w tym obiekcie! Szybko i bezpłatnie wrócimy z ciekawą ofertą!

Szczegóły

Łóżka

230

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

Jeziorak I
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Powierzchnia (m2)
104
Kino
90
Klasa
50
Podkowa
30
Wyspy
70
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()