Hotel InterContinental Warszawa

Emilii Plater 49, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy hotel InterContinental Warszawa zlokalizowany jest w samym sercu miasta, zaledwie 500 metrów od dworca kolejowego Warszawa Centralna, 10 minut pieszo od Złotych Tarasów i Pałacu Kultury i Nauki. Parking mieści 175 aut.

Sale konferencyjne: Hotel oferuje 14 sal konferencyjnych oraz Pre-Function Area, w tym sala balowa "Opera" o powierzchni 438 m kw. Strefa eventowa łącznie zajmuje 1340 m kw. Idealne miejsce na międzynarodowe kongresy, ekskluzywne spotkania zarządu i prywatne uroczystości. Organizatorzy spotkań mogą liczyć na wsparcie Meeting Concierge.

Dodatakowe atuty: Hotel oferuje 414 pokoi dla 828 osób, To luksusowe, klimatyzowane pokoje z mini barem, telewizją satelitarną/kablową oraz łazienkami z kosmetykami i suszarką do włosów. Każdy z nich ma dostęp do internetu, zestaw do kawy i herbaty i wannę. 

Na gości czekają też takie udogodnienia, jak jacuzzi, sauna i basen kryty.i centrum odnowy biologicznej. Zaplecze gastronomiczne hotelu InterContinental obejmuje 2 restauracje, Downtown i Platter, które specjalizują się w nowoczesnych potrawach kuchni polskiej i międzynarodowej.

Zleć Konflinx przygotowanie oferty na konferencję tu, w sercu stolicy!

Szczegóły

Łóżka

808

Sale konferencyjne

18

Sale konferencyjne

Sala Balowa Opera
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
450
Klasa
294
Podkowa
110
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()