Platinum Mountain Hotel & SPA

Kilińskiego 11, Szklarska Poręba


O obiekcie


Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny kompleks w Szklarskiej Porębie, na który składa się luksusowy hotel oraz apartamentowce. Położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie kolejki na Szrenicę oraz Karkonoskiego Parku Narodowego i zachwyca piękną architekturą oraz drewnianym stylem inspirowanym alpejskim resortem.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne. Modułowa sala konferencyjna Ametyst Premium sprawdzi się przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Jej przestrzeń można dowolnie dopasować do ilości uczestników, wykorzystując system mobilnych ścian. Położona na parterze, wyposażona jest w panoramiczne okna. Takie rozwiązanie pozwala nawet podczas szkolenia czy konferencji zachwycać malowniczym krajobrazem. Sala wyposażona jest także w nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Dodatkowe atuty: 147 luksusowych pokoi hotelowych pięciogwiazdkowych zlokalizowanych w budynku hotelu, wyposażonych w klimatyzację, Internet, TV, sejf, mini bar, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. 194 apartamenty w oddzielnych budynkach o standardzie czterech gwiazdek, Platinum Apartments.

Obiekt oferuje ekskluzywne pokoje, zaprojektowane na najwyższym poziomie i wyposażone z myślą o zapewnieniu gościom idealnego wypoczynku. Elegancki design uzupełnia niezwykły widok na otaczające hotel Karkonosze. Do dyspozycji gości są również stylowe apartamenty zlokalizowane w oddzielnym budynku.

Na terenie Platinum Mountain Hotel & SPA znajduje się restauracja Regionalne Talerze. Dania serwowane przez szefa kuchni zachwycają kreatywnością i smakiem. Istnieje możliwość opracowania indywidualnego menu, które zachwyci gości nie jednego bankietu czy innego ważnego wydarzenia. Decydując się na organizację szkolenia w Platinum Mountain Hotel & SPA zyskuje się pewność obsługi cateringowej na najwyższym poziomie. Eleganckie i przestronne wnętrze restauracji, to także doskonałe miejsce na organizację biznesowych kolacji.

Obiekt w swojej ofercie posiada bardzo rozbudowaną strefę wellness, w tym między basen zewnętrzny, z pięknym górskim widokiem i podgrzewaną wodą oraz SPA pod patronatem marki Dr Irena Eris Beauty. Pobyt w Platinum Mountain Hotel & SPA to także możliwość spędzenia czasu w pięknych okolicznościach przyrody i skorzystania z wielu górskich atrakcji takich jak poranny nordic walking. Z kolei artystyczny pokaz bądź wieczór z sommelierem to świetne uzupełnienie udanego spotkania biznesowego.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy cenowej, którą za Ciebie, przeprowadzi Konflinx! Zapraszamy do kontaktu.

Cechy obiektu

Spa
Blisko lasu
Basen
Klimatyzacja
Parking
WiFi

Udogodnienia

  • Góry

Szczegóły

Łóżka

1100

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Ametyst Premium

Kino
385
Klasa
250
Podkowa
170
Empty conference room image

Ametyst XL

Kino
250
Klasa
180
Podkowa
125
Empty conference room image

Ametyst L

Kino
230
Klasa
150
Podkowa
100
Empty conference room image

Ametyst M

Kino
145
Klasa
95
Podkowa
65
Empty conference room image

Ametyst S

Kino
70
Klasa
45
Podkowa
30
Empty conference room image