Raffles Europejski Warsaw

Krakowskie Przedmieście 13, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia
330 max

O obiekcie


Raffles Europejski Warsaw to utra luksusowy, położony w samym sercu stolicy, na historycznym Trakcie Królewskim hotel.  Usytuowany przy ul. Krakowskie Przedmieście, w pobliżu Pałacu Prezydenckiego i Hotelu Bristol, w odległości 2 km od ścisłego centrum warszawskiej Starówki. Odległość od dworca kolejowego Warszawa Centralna wynosi 4 km, a od lotniska Chopina – 13 km.

Sale konferencyjne: Sala balowa o powierzchni 330 m2 mieszcząca 150 osób kinowo z możliwością podziału na 3 części oraz 3 sale konferencyjne na 30 osób każda, z możliwością połączenia w jedną salę mogącą pomieścić 92 osoby. Do każdej z sal przypisane jest foyer.


Dodatkowe atuty: 106 pokoi i apartamentów. Apartament Prezydencki ma specjalne, kuloodporne okna.

Wszystkie pokoje i apartamenty typu suite są klimatyzowane i elegancko urządzone. Zapewniono w nich telewizor LED HD z dostępem do kanałów satelitarnych, wysokiej jakości system audio oraz urządzenie Media Hub. Większość z nich dysponuje ponadto biblioteczką z szerokim wyborem książek w kilku językach.
W hotelu znajduje się część biurowa - na najwyższej kondygnacji, pod przeszklonym dachem. Ponadto restauracja, bar, kameralny salon cygar i kawiarnia. Hotel zapewnia nieograniczony dostęp do SPA Raffles z kilkoma saunami, łaźniami parowymi, krytym basenem i siłownią. W spa do dyspozycji Gości jest także 6 gabinetów, w których za dodatkową opłatą można skorzystać z rozmaitych zabiegów na twarz i ciało.

Konflinx zorganizuje tu Twoją konferencję na najwyższym żądanym poziomie - dodaj ten obiekt do listy zapytań.

Odpowiedź  otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektów oraz upewnimy się, że spełniają one Twoje wymagania. Potwierdzimy także wstępnie daty i koszt organizacji wydarzenia.

Szczegóły

Sale konferencyjne

9

Sale konferencyjne

Europejski Ballroom 1+2+3
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Powierzchnia (m2)
330
Kino
240
Klasa
120
Podkowa
50
Wyspy
160
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()