Odyssey ClubHotel Wellness & SPA *****

Dąbrowa 3, Dąbrowa


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Odyssey ClubHotel Wellness & SPA, położony jest na granicy Kielc i Masłowa, na zboczu góry Domaniówka. Dojazd: kilkaset metrów od drogi ekspresowej S7 tuż przed rogatkami Kielc od strony Warszawy.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne, mieszczące od 12 do 150 osób. 2 sale restauracyjne  na 120 miejsc z możliwością podziału.Sale posiadają dostęp do światła dziennego, oddzielone są od siebie ścianami mobilnymi umożliwiającymi połączenie ich w jedną o powierzchni 170 m2. W lobby, bezpośrednio przed wejściem do sal konferencyjnych istnieje możliwość aranżacji recepcji obsługującej spotkanie, prezentacji produktów, w tym także możliwość wprowadzenia auta

Dodatkowe atuty: 38 pokoi i 4 apartamenty, mieszczące do 88 osób. Do dyspozycji Gości oddano także 4 pięćdziesięciometrowe apartamenty, składające się z sypialni, salonu oraz dużego tarasu z widokiem na las, basen i panoramę miasta.

Cetrum SPA oferuje światowe trendy w kosmetologii: Maria Galland, Skeyndor, Image Skincare, Ericson Laboratoire, Bioline, Saint Malo, egzotyczne masaże z różnych stron świata, czy ayurweda – uzdrawiającą sztukę starożytnych Indii.

Wykwintna Restauracja Essence ma wśród dań w karcie menu propozycje kuchni regionalnej, europejskiej i nieco egzotyki. Specjały to: owoce morza, ryby i mięso wołowe. Wśród zup królują te tradycyjne, świętokrzyskie, przygotowane według przepisów sprzed wieków, jak na przykład esencjonalny żurek na maślance z jajkiem.

Świat basenów, saun i łaźni w hotelu Odyssey oferuje: latem basen zewnętrzny, a tam 3 japońskie onseny - z solanką  siarczkowo-magnezową, z solanką magnezowo-potasową, z zimną wodą do schładzania ciała.

A przez cały rok basen wewnętrzny:

  • 21 m długości i powierzchnia ponad 200 m2, co pozwala rozwinąć skrzydła nawet wytrawnym  pływakom. Bez progowe załamanie linii wody z panoramicznym widokiem na świetokrzyskie;
  • basen solankowy;
  • wanna SPA;
  • sauny: fińska, ziołowa, infrared, parowa;
  • studio schładzające, prysznic wrażeń;
  • grota solna.

Obiekt, w oparciu o zaplecze proponuje szereg atrakcji, które towarzyszyć mogą udanej konferencji czy warsztatom, premierom produktów. Seanse saunowe, eventy kulinarne, bankiety.

Konflinx zaprasza do wysłania nam zapytania, jeśli ten obiekt spełnia Twoje wyobrażenie planowanego eventu firmowego.

 

Cechy obiektu

Spa
Blisko lasu
Basen
Klimatyzacja
WiFi

Szczegóły

Łóżka

84

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Sala Panoramiczna

Kino
100
Podkowa
60
Empty conference room image

Sala Plenarna

Kino
28
Podkowa
18
Empty conference room image

Sala VIP

Podkowa
12
Empty conference room image