Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Czachowskiego 43, Chlewiska

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


W skład kompleksu hotelowego Manor House SPA wchodzą: XV-wieczny Pałac Odrowążów*****, XIX-wieczna Stajnia Platera**** i klimatyczne Termy Zamkowe****.  Obiekty zlokalizowane są 130 km od Warszawy w przepięknym, 10-hektarowym zabytkowym parku z pomnikami przyrody.

Sale konferencyjne: To kilkanaście klimatyzowanych sal, o różnym przeznaczeniu. Reprezentacyjne sale, zaopatrzone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny i bezprzewodowy internet, zapewniają doskonałe warunki pracy w atmosferze luksusu i dostojeństwa. Znajdują się w dwóch historycznych budynkach, w XVI wiecznym Pałacu Odrowążów oraz w XIX wiecznej Stajni Platera.

Bogate parkowe zaplecze pozwala na organizację różnorodnych eventów i imprez od bankietów, koktajli i bali, przez koncerty, dyskoteki i biesiady, po pikniki, kolacje grillowe, ogniska oraz degustacje win i miodów pitnych. Obiekt proponuje szeroki wachlarz zabaw sportowych, gier integracyjnych, pokazów, występów artystycznych i innych atrakcji rekreacyjno-rozrywkowych.
Na cele integracji firmowej dostępne są: wycieczki rowerowe, marsze Nordic Walking, nocne saunowanie i seanse saunowe, ćwiczenia na bezchlorowym basenie i ćwiczenia runiczne firewalking i wiele innych atrakcji.

Dodatkowe atuty: 59 indywidualnie zaprojektowanych pokoi z autorskim programem SPA. W stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów. Na Gości czeka 18 luksusowych pokoi w Pałacu Odrowążów*****, 19 rustykalnych w hotelu w Stajni Platera**** oraz 22 nowoczesne pokoje w Termach Zamkowych****. Jedyne w Polsce pokoje Ofuro SPA z głębokimi wannami w kształcie beczki gwarantują niezwykłe kąpiele w japońskim stylu.

Siłownia Witalna z fototerapią, sprzęt do Nordic Walking, bilard, outdoor fitness. Holistyczne SPA oferuje  autorskie programy odnowy biologicznej: mic Kamiennego Kręgu Mocy, Spirali Energetycznej, Piramidy Horusa, Ogrodu Zen - repliki słynnego ogrodu w Kioto.Terapia na Kryształowym Łóżku otwierająca czakry, Biowitalny seans na kamiennych matach, holopatia i wiele innych.

Hotel jest idealny na event jeździecki w województwie mazowieckim, znajdują się tu stajnie i klub jeżdziecki. Dla gości czeka również masę innych atrakcji. Na przyklad: Witalna Wioska® - to niezwykłae SPA pod golym niebem lub kulinaria w plenerze, wystepy artystyczne, degustacje trunków, wieczory tematyczne - wszystko w porozumieniu z klinetem i "szyte na jego miarę".

Restauracja hotelu Manor House SPA znajduje się w zabytkowym budynku XIX-wiecznej Stajni Platera. gdzie do dyspozycji pozostają stylowa sala restauracyjna, klimatyczna karczma z barem, duża, klimatyzowana Sala Biesiadna z antresolą. Restauracja oferuje kuchnię tradycyjną, wegańską, zdrowotną oraz sezonowe menu degustacyjne "Smaki Lasu".

Podoba się Tobie to miejsce i rozważasz, czy Twoj event mógłby się tam odbyć? Napisz do Konflinx! Szybko wrócimy sprawdziwszy za Ciebie: cennik, dostępność oraz warunki rezerwacji - bezpłatnie! Zapraszamy!

 

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

148

Sale konferencyjne

10

Sale konferencyjne

Sala Balowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
130
Klasa
90
Podkowa
55
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()