Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Czachowskiego 43, Chlewiska


O obiekcie


W skład kompleksu hotelowego Manor House SPA wchodzą: XV-wieczny Pałac Odrowążów*****, XIX-wieczna Stajnia Platera**** i klimatyczne Termy Zamkowe****.  Obiekty zlokalizowane są 130 km od Warszawy w przepięknym, 10-hektarowym zabytkowym parku z pomnikami przyrody.

Sale konferencyjne: To kilkanaście klimatyzowanych sal, o różnym przeznaczeniu. Reprezentacyjne sale, zaopatrzone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny i bezprzewodowy internet, zapewniają doskonałe warunki pracy w atmosferze luksusu i dostojeństwa. Znajdują się w dwóch historycznych budynkach, w XVI wiecznym Pałacu Odrowążów oraz w XIX wiecznej Stajni Platera.

Bogate parkowe zaplecze pozwala na organizację różnorodnych eventów i imprez od bankietów, koktajli i bali, przez koncerty, dyskoteki i biesiady, po pikniki, kolacje grillowe, ogniska oraz degustacje win i miodów pitnych. Obiekt proponuje szeroki wachlarz zabaw sportowych, gier integracyjnych, pokazów, występów artystycznych i innych atrakcji rekreacyjno-rozrywkowych.
Na cele integracji firmowej dostępne są: wycieczki rowerowe, marsze Nordic Walking, nocne saunowanie i seanse saunowe, ćwiczenia na bezchlorowym basenie i ćwiczenia runiczne firewalking i wiele innych atrakcji.

Dodatkowe atuty: 59 indywidualnie zaprojektowanych pokoi z autorskim programem SPA. W stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów. Na Gości czeka 18 luksusowych pokoi w Pałacu Odrowążów*****, 19 rustykalnych w hotelu w Stajni Platera**** oraz 22 nowoczesne pokoje w Termach Zamkowych****. Jedyne w Polsce pokoje Ofuro SPA z głębokimi wannami w kształcie beczki gwarantują niezwykłe kąpiele w japońskim stylu.

Siłownia Witalna z fototerapią, sprzęt do Nordic Walking, bilard, outdoor fitness. Holistyczne SPA oferuje  autorskie programy odnowy biologicznej: mic Kamiennego Kręgu Mocy, Spirali Energetycznej, Piramidy Horusa, Ogrodu Zen - repliki słynnego ogrodu w Kioto.Terapia na Kryształowym Łóżku otwierająca czakry, Biowitalny seans na kamiennych matach, holopatia i wiele innych.

Hotel jest idealny na event jeździecki w województwie mazowieckim, znajdują się tu stajnie i klub jeżdziecki. Dla gości czeka również masę innych atrakcji. Na przyklad: Witalna Wioska® - to niezwykłae SPA pod golym niebem lub kulinaria w plenerze, wystepy artystyczne, degustacje trunków, wieczory tematyczne - wszystko w porozumieniu z klinetem i "szyte na jego miarę".

Restauracja hotelu Manor House SPA znajduje się w zabytkowym budynku XIX-wiecznej Stajni Platera. gdzie do dyspozycji pozostają stylowa sala restauracyjna, klimatyczna karczma z barem, duża, klimatyzowana Sala Biesiadna z antresolą. Restauracja oferuje kuchnię tradycyjną, wegańską, zdrowotną oraz sezonowe menu degustacyjne "Smaki Lasu".

Podoba się Tobie to miejsce i rozważasz, czy Twoj event mógłby się tam odbyć? Napisz do Konflinx! Szybko wrócimy sprawdziwszy za Ciebie: cennik, dostępność oraz warunki rezerwacji - bezpłatnie! Zapraszamy!

 

Cechy obiektu

Spa
Basen
Klimatyzacja
Parking
WiFi

Szczegóły

Łóżka

148

Sale konferencyjne

10

Sale konferencyjne

Sala Balowa

Kino
130
Klasa
90
Podkowa
55
Empty conference room image

Sala Bankietowa

Empty conference room image

Gabinet Odrowąża

Kino
40
Klasa
18
Podkowa
22
Empty conference room image

Komnata Odrowąża

Kino
15
Podkowa
12
Empty conference room image

Sale Sołtyka

Kino
20
Klasa
12
Podkowa
15
Empty conference room image

Sala Koniuszego

Kino
150
Klasa
75
Podkowa
40
Empty conference room image

Sala Biesiadna parter

Empty conference room image

Sala Biesiadna antresola

Empty conference room image

Sala Gościnna

Kino
30
Klasa
15
Podkowa
20
Empty conference room image

VIP Room

Kino
10
Podkowa
6
Empty conference room image