Pałac Ciekocinko

Ciekocinko 9, Wejherowo


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to butikowy hotel na Kaszubach, w okolicach Łeby.

Sale konferencyjne: Zabytkowa sala o powierzchni 360 m kw w Starej Stajni, wyposażona w rozwiązania techniczne najwyższej klasy, systemy Audio (BOSE/Sennheiser), video telekonferencje. Pondato, liczne, kameralne pomieszczenia pałacowe idealne na narady i posiedzenia w węższym gronie

Dodatkowe atuty: 30 luksusowych pokoi w Pałacu oraz 9 w Powozowni. Dla tych którzy z oszczędności czasu szukają szybkiego środka transportu hotel ma do zaoferowania transfer helikopterem.W Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness do dyspozycji Gości jest czynna przez całą dobę recepcja oraz ogród. Na miejscu i w okolicy panują dobre warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym jazdy konnej oraz turystyki pieszej i rowerowej. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking.

Konflinx zorganizuje tu Twoją konferencję na najwyższym żądanym poziomie - dodaj ten obiekt do listy zapytań, a odpowiedź  otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektów oraz upewnimy się, że spełniają one Twoje wymagania. Potwierdzimy także wstępnie daty i koszt organizacji wydarzenia.