*** Hotel Podewils - XV-wieczny Zamek Rycerski w Krąg

Krąg 6, Krąg

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Podewils znajduje się w okazałym zamku rycerskim nad brzegiem Jeziora Zamkowego, w połowie drogi między Koszalinem i Słupskiem, 30 km od brzegu Morza Bałtyckiego

Sale konferencyjne: 5 sal konferencyjnych do 150 osób (Sala Koncertowa, Sala Dworska, Sala Rycerska, Sala Balowa, Sala Magnacka)  - wszystkie oferują:

  • Sprzęt prezentacyjny: flipchart, ekrany, rzutnik multimedialny, rzutnik do foli, projektor multimedialny, telewizor i magnetowid, zestaw DVD+TV, wskaźnik laserowy, kamery, łącze internetowe (ISDN)
  • Sprzęt biurowy: drukarki, fax, ksero
  • Systemy nagłaśniające: nagłośnienie sali, mikrofony, odtwarzacz CD
  • Zaciemnienie sali

 

Dodatkowe atuty: 130 miejsc noclegowych, 60 pokojach  w rozległych korytarzach Zamku. W pokojach jest telewizja satelitarna oraz mini bar, internet bezprzewodowy działa w całym obiekcie, ale jest dodatkowo płatny.

W łazienkach znajdują się zestawy ręczników, kosmetyków hotelowych oraz suszarki do włosów. Obiekt otoczony jest rozległym, zabytkowym parkiem i starym, ozdobnym murem z kamienia. Gotyckie piwnice zamkowe pamiętają początek XV wieku, bryła zamku jest renesansowa, a kondygnacje były wielokrotnie przebudowywane, obecnie zapewniając gościom hotelowym odpowiedni komfort. Liczne detale w wystroju pokoi przypominają, że mieszkamy w rezydencji rycerskiej.

Można tu korzystać z zamkowej sauny oraz leczniczych i relaksacyjnych masaży, z sali fitness, tenisa stołowego, piłkarzyków, spacerować po parku lub leśną drogą wokół jeziora. Nad Jeziorem Zamkowym zorganizowano plażę, pomost, kąpielisko. Przy ładnej pogodzie można rozłożyć się na wygodnych leżakach czy tekowych fotelach oraz sięgnąć po sprzęt pływający (łódki, rowery wodne i kajak). Gdy pogoda nie sprzyja, można zaszyć się z książką w zacisznym kącie zamkowej biblioteki lub przysłuchiwać się dźwiękom wydawanym przez fortepian marki Bechstein udostępniany w Sali Koncertowej. Miłośnikom ruchu na świeżym powietrzu wypożyczane są rowery turystyczne oraz profesjonalne kije Nordic Walking. Jezioro Zamkowe przyciąga wędkarzy – wędkarstwo można uprawiać już z pomostu odległego kilkanaście metrów od zamku.

UWAGA - obiekt czynny jest tylko w miesiącach letnich - tj. kwiecień / wrzesień.

Jeśli podoba się Tobie ten hotel - napisz do Konflinx - z przyjemnością wrócimy do Ciebie z satysfakcjonującą ofertą!

Szczegóły

Łóżka

120

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Sala Magnacka
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
150
Klasa
100
Podkowa
130
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()