Hotel Wellness Medical Spa Unitral

Piastów 6, Mielno


O obiekcie


Czterogwiazdkowy Hotel Unitral Spa mieści się w Mielnie, nad Morzem Bałtyckim. Od niedawna zaprasza także do swojej ego nowej części: pięciogwiazkowej! Położenie hotelu w bliskim sąsiedztwie portów lotniczych i morskich sprawia, że konferencja nad morzem staje się przyjemna i satysfakcjonująca.

Sale konferencyjne: Sala w pełni wyposażona i klimatyzowana na 60 osób. Na potrzeby spotkań biznesowych hotel oferuje oddzielną część restauracyjną, którą można wyposażyć w projektor lub dodatkowy sprzęt konferencyjny.

Dodatkowe atuty:  Hotel Unitral to 112 komfortowych pokoi oraz 8 apartamentów, co daje 300 miejsc noclegowych w kategoryzacji pięciu gwiazdek. Każdy pokój w nienachalnej, ale nowoczesnej aranżacji, z balkonami, klimatyzacją, dużymi najwyższej jakości łóżkami oraz panoramicznymi oknami.

W hotelu mieści się jedyny w Polsce prawdziwy basen solankowy zasolony naturalną solą z Jordanii, to najcenniejsza perełka naszego kompleksu. Zasolenie wody sięgające do 15%  pozwala unosić się na jej tafli dokładnie tak jak w Morzu Martwym, przy dźwiękach relaksującej muzyki, w otoczeniu ferii kolorowych świateł.

W świecie term czekają  biosauna-tepidarium, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, natrysk wrażeń, łaźnia parowa, jacuzzi w kamiennej grocie, jacuzzi zewnętrzne, misy do kąpieli stóp oraz grota solna.

Po szczegółową ofertę finansową oraz dostępność tego obiektu, poproś Konflinx klikając "wyślij zapytanie", zapraszamy!

Szczegóły

Łóżka

200

Sale konferencyjne

2

Sale konferencyjne

Sala 1

Kino
70
Klasa
40
Podkowa
50
Empty conference room image

Sala 2

Kino
40
Klasa
32
Podkowa
20
Empty conference room image