Crowne Plaza Kołobrzeg Resort

Uzdrowiskowa, Kołobrzeg


O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Crowne Plaza Kołobrzeg Resort  powstaje w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy ulicy Kościuszki, 200 m od plaży i 250 m od morza.

Sale konferencyjne: w Crowne Plaza Kołobrzeg Resort znajdzie się nowoczesna przestrzeń konferencyjna, która pomieści 500 uczestników wydarzenia. Salę będzie można podzielić na mniejsze i dostosować do potrzeb bardziej kameralnych spotkań. Do sali będzie można wjechać autem. Dodatkowym atutem jest dostęp do foyer i zaplecza kuchennego.

Dodatkowe atuty: Pokoje: obiekt będzie oferował 468 apartamentów (w systemie condo) o powierzchni od 29 do 130 m kw. Apartamenty będą posiadały przestronne balkony lub tarasy.

Basen panoramiczny typu infinity-edge, kryty kompleks basenowy, strefę spa & wellness, bar i kawiarnię widokową oraz restauracje.

W ramach tej części budynku zaprojektowano salę konferencyjną na 500 osób, z możliwością podziału na mniejsze jednostki oraz z dostępem do foyer z zapleczem bufetowym połączonym z kuchnią hotelową. Crowne Plaza Kołobrzeg Resort będzie umożliwiał, jako jeden z nielicznych budynków hotelowych w Polsce, wjazd i ekspozycję samochodów do przestrzeni konferencji, co pozwoli na organizację wydarzeń związanych m.in. z prezentacją nowych modeli aut. 14-kondygnacyjny hotel będzie jednym z najwyższych budynków w Kołobrzegu. 

Gastronomia: projekt przewiduje powstanie restauracji, baru oraz kawiarni widokowej.

Dodatkowe usługi i atrakcje: goście hotelu skorzystają z panoramicznego basenu typu infinity-edge z widokiem na morze, kompleksu basenowego, luksusowej strefy Spa & Wellness.
Sale konferencyjne i przestrzenie do wynajęcia

Obiekt udostępni dużą przestrzeń konferencyjną na wydarzenia z udziałem 500 osób. Można w niej zaprezentować najnowsze modele samochodów, zorganizować wystawę, bankiet lub podzielić na mniejsze sale.

Szczegóły podamy po oficjalnym otwarciu hotelu

Szczegóły