Wyjazdy integracyjne w firmie - po co je organizujemy i jak to zrobić?

Czym jest wyjazd integracyjny?

Wyjazd integracyjny może przybierać różne formy, ale ogólnie rzecz biorąc jest to finansowany przez firmę wyjazd dla pracowników, który ma na celu wzmocnić relacje między współpracownikami. Nie oznacza to, że podczas niego odbędzie się szkolenie, konferencja czy gala, a raczej liczyć możemy na organizację aktywności spoza tematyki pracy.

Jakie zalety ma event integracyjny?

incentive eventNieważne jak zdolnych mamy pracowników, jeśli nie ma między nimi współpracy, efekty pracy mogą być nikłe. Głównym efektem organizacji wyjazdów jest, tak jak nazwa wskazuje, zintegrowanie zespołu. Dzięki temu pracodawca może liczyć na dużo bardziej wydajną pracę. Dodatkowo pomoże to również uniknąć nieporozumień wśród pracowników dzięki lepszemu zrozumieniu drugiej osoby. 

Jak wygląda wyjazd integracyjny?

Choć zdarzają się imprezy jednodniowe, z reguły trwają mniej więcej 2-3 dni. Może odbyć się zarówno w tym samym mieście, jak i w zupełnie innym kraju. Organizatorzy często stawiają na gry zespołowe, wycieczki na łono natury, wspólne zwiedzanie, ognisko lub wypad do SPA. Podczas organizacji wyjazdu integracyjnego dla bardziej odważnych pomyśleć można o quadach, survivalach, wspinaczce czy kajakach. 

Jak zorganizować wyjazd lub event integracyjny?

Obecnie, dzięki serwisom internetowym jak konflinx.pl nie musimy martwić się organizacją wyjazdu, szkolenia czy konferencji. Konflinx bezpłatnie przygotuje dla Państwa ofertę i zadba o organizację od A do Z we współpracy z danym ośrodkiem, restauracją czy kompleksem hotelowym. Konflinx nie ogranicza się tylko do Polski - obecnie dzięki międzynarodowej sieci partnerskiej w ofercie posiadamy również sprawdzone obiekty w Wielkiej Brytanii, Grecji, Austrii, Urugwaju oraz Danii. Wyślij zapytanie na Konflinx.pl, a otrzymasz ofertę nawet w ciągu jednego dnia. 

2023-12-01