Nietypowe eventy biznesowe

Czy event firmowy musi być nudny? Czy każde spotkanie lub wyjazd integracyjny muszą być podobne? Jeśli jako organizator chcesz dostarczyć uczestnikom niezapomnianych wspomnień i emocji, przygotowaliśmy listę atrakcji, na którą koniecznie musisz zwrócić uwagę.

Czemu tak ważne są eventy integracyjne? Pozwalają lepiej poznać i zrozumieć współpracowników, czego skutkiem jest bardziej efektywna praca. Podobnie pozytywne działania mają konferencje, kongresy oraz gale.

    Lekcja gotowania

Podczas lekcji uczestnicy nie tylko będą się świetnie bawić, ale również nauczą się przyrządzać nowe potrawy. Wybór kuchni mniej typowych, takich jak kuchnia kirgiska, bałkańska czy gruzińska dodatkowo zapewnią, że będzie to nietypowe wydarzenie. Hotele konferencyjne często posiadają wyodrębnione restauracje lub specjalne przestrzenie warsztatowe, idealne na spotkania integracyjne dopełniające firmowy event.

    Firmowa familiada

Co może zjednoczyć bardziej, niż zespołowa rywalizacja? Zapewne każdy dobrze zna zasady oraz przebieg tej gry. Dzielimy się na dwa zespoły, które muszą zgadnąć odpowiedzi ankietowanych. Dobrym pomysłem będzie dodanie własnych, spersonalizowanych pytań. Obiekty hotelowe często posiadają kontakt do doskonałych prowadzących tego typu zabawę integracyjną.

    Escape Room

A co jeśliby zintegrować pracowników poprzez zamknięcie ich nie w sali konferencyjnej, a w pokoju wypełnionym zagadkami? W tym rodzaju rozrywki bez współpracy nie uda się ukończyć gry. Duże kompleksy hotelowe pełne są idealnych przestrzeni na aranżację tego typu rozrywki.

    Rozrywka na żywo

Co może być równie niezapomniane jak emocje dostarczane na żywo? Nie chodzi tylko o koncert czy występ DJ-a. Pokaz magii, tańca, akrobacji…coś artystycznego, nietuzinkowego z szaloną nutą w wyjątkowej oprawie. Takie zwieńczenie dnia pełnego szkoleń na sali konferencyjnej czy spotkaniu biznesowym przeniesie uczestników w świat emocji, rytmu i ruchu - kończąc wyjazd integracyjny w wyrazisty sposób.

    Imprezy tematyczne

Przykładowych tematów jest mnóstwo; postaci filmowe, lata 90, Hawaje, kosmos… a może spersonalizowana tematyka? Impreza na pewno wywoła dużo śmiechu i dobrej zabawy zarówno podczas imprezy, jak i przygotowań kostiumu. Poprzedzić ją powinna szczegółowa analiza taka jak: miejsce: hotel w centrum miasta, czy w ośrodkach z dala od zgiełku codzienności, wybór tematu: zgodny z aktualną potrzebą organizacji.


Nie wiesz, jak zorganizować event integracyjny?

Dzięki Konflinx masz dostęp do większości sprawdzonych jakościowo obiektów konferencyjnych w Polsce z dedykowaną osobę kontaktową. Od wyszukiwania, przez porównywanie cen, po rezerwację — nasz zespół będzie Cię wspierać przez cały proces. Wyślij zapytanie na Konflinx.pl, a nasi eksperci zajmą się organizacją od A do Z.

Zupełnie bezpłatnie.

 

 

 

2023-08-30
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()