1891 Garni Hotel

Ul. Podbrzezie 4 , Kraków


O obiekcie


1891 Garni Hotel zlokalizowany jest na krakowskim Kazimierzu. Obiekt ten mieści się w pięknych, odnowionych kamienicach, około kilometra spaceru od Rynku Głównego, do lotniska to tylko niecałe 13 km.

Sale konferencyjne:  4 sale o nazwach: Dietla Square  mieszcząca maks. 30 osób, Miodowa Square - 40 osób, Szeroka Square - 62 osób oraz duża sala Meiselsa Square mieszcząca do 250 osób, z pełnym wyposażeniem audiowizualnym.

Dodatkowe atuty:  Hotel dysponuje 244 miejscami noclegowymi. Restauracja Garnish Food&Wine czerpiąc inspirację z kuchni francuskiej nuertu kulinarnego Nouvelle cuisine -  chce zaprosić do odkrywania naturalnych smaków, konsystencji, kolorów, a także odważnych kombinacji składników oraz potraw w połączeniu  z regionalnymi produktami. Ponadto hotel zaprasza do korzystania z zielonego i przestronnego patio oraz nowoczesnej siłowni.

Jeśli spodobał sie Tobie ten hotel - dodaj go do swoich zapytań! Konflinx z przyjemnością wróci z szybką ofertą na organizację Twojego wydarzenia!

 

 

Szczegóły