AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe

Żaglowa 11, Gdańsk

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


AMBEREXPO to jeden z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowych w Polsce. Znajduje się 14 km do lotniska, 5 km do centrum Gdańska, 11 km do Sopotu, 4 km do portu.

Dzieli się na :

  1. STREFĘ WYSTAWIENNICZĄ o łącznej powierzchni 12 000 m2  (poziom 0) - tworzą ją 3 nowoczesne, wielofunkcyjne, oddzielane przesuwnymi ścianami hale - każda o wielkości ok. 4000 m2.

Centralna hala wyposażona jest w dodatkową ścianę przesuwną, zapewniająca łatwą adaptację na dwie mniejsze hale. Przestrzeń wystawiennicza pozbawiona jest wewnętrznych słupów konstrukcyjnych. Dodatkowym atutem jest bezpośredni dostęp z hal do centrum kongresowego i restauracji. Przy wejściu do każdej z hal znajdują się ekrany Digital Signage. Hale wyposażone są w węzły sanitarne, toalety, pokoje dla matki z dzieckiem. Parterowe usytuowanie ułatwia dostęp osobom z niepełnosprawnością. PARAMETRY:
·       wymiary hal: hala A - 442x74 m, hala B - 43x74 m, hala C - 42x74 m
·       wysokość użytkowa do spodu konstrukcji: 11,78 m, w szczycie 14,57 m
·       nośność posadzki 30 kN/m2
·       system kanałów medialnych (woda zimna, kanalizacja sanitarna, elektroenergetyczne 230V i trójfazowa 0,4kV, internetowe)
·       bramy wjazdowe:
hala A - 600 x 900 cm – 1 szt., 600 x 450 cm – 1 szt.
hala B - 600 x 450 cm – 2 szt.
hala C - brama 600 x 450 cm – 2 szt.

2.  STREFĘ KONGRESOWĄ o łącznej powierzchni 2200 m2 (poziom 1) tworzą ją 4 multimedialne, klimatyzowane, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne oferujące łącznie 1058 miejsc.

Sala 1 dodatkowo wyposażona jest w ściany mobilne, pozwalające na jej podział na trzy mniejsze moduły. Wszystkie sale wyposażone są w nagłośnienie, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, ekrany projekcyjne, mikrofony bezprzewodowe, miksery, wskaźniki laserowe. Nowoczesny system audio-video umożliwia podłączenie dowolnego urządzenia multimedialnego.
Przed salami znajduje się przestronne lobby z recepcją, umożliwiające organizację bankietów, cateringu, przerw kawowych. Dostęp do sal możliwy jest zarówno od strony holu, jak i od strony hal wystawienniczych. Windy umożliwiają dostęp osobom z niepełnosprawnością.

3. STREFĘ VIP  6 indywidualnie zaprojektowanych pokoi .Tworzy ją 6 indywidualnie zaprojektowanych i w pełni wyposażonych pokoi (aneks kuchenny, zaplecze sanitarne), pozwalających na organizację rozmów biznesowych w kameralnych, ekskluzywnych warunkach. Wystrój poszczególnych pomieszczeń utrzymany jest w charakterze: polskim, skandynawskim, niemieckim, holenderskim, francuskim i włoskim.

4. FOYER: poziom 0 - 1500 m2, poziom 1 - 1000 m2

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt - napisz do Konflinx - odeślemy Tobie, zupełnie bez zobowiązań, ofertę na organizację Twojego, planowanego wydarzenia w AMBEREXPO Gdańsk!

Cechy obiektu

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Sale konferencyjne

11

Sale konferencyjne

HALA A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
3360
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()