Aquapark Health Resort & Medical SPA Jarosławiec

ul. Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Aquapark Health Resort & Medical SPA Panorama Morska All Inclusive to kompleks do którego należą baseny o łącznej powierzchni lustra wody około 1700m², łaźnia parowa w grocie z wodospadami oraz gabinety Spa & Wellness.

Sale konferencyjne: 8 Sal konferencyjnych, 500 Uczestników konferencji

Możliwość zakwaterowania  750 osób.

W Aquaparku znajduje się nowoczesna Strefa Wellness, w której można skorzystać z 5 relaksujących kąpieli jacuzzi, a także w którym odbywają się seanse parowe.

W grocie z wodospadami znajduje się łaźnia parowa, która za pomocą wód mineralnych nasyconych minerałami i mikroelementami regeneruje organizm, a przy okazji pozwala się zrelaksować

Można tu zorganizować imprezę integracyjną podczas pobytów szkoleniowych, eventów i zjazdów. W ramach kompleksowej obsługi obiekt proponuje: bankiet, Bal Piracki, „Świat wg Nadmorskich Górali”, Aquaparty, piknik firmowy czy ognisko.

Jeśli chciał/abyś sprawdzić ofertę tego obiektu na swój event napisz do Konflinx - Odpowiedź na Twoje zapytania otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektów oraz upewnimy się, że spełniają one Twoje wymagania. Potwierdzimy także wstępnie daty i koszt organizacji wydarzenia.

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()