Arche Hotel Piła

ul. Piłsudskiego 1, Piła


O obiekcie


Hotel Arche Piła jest zlokalizowany ul. Piłsudskiego 1 na Placu Pocztowym w strefie objętej ochroną konserwatorską średniowiecznych i nowożytnych nawarstwień kulturowych miasta Piły.

Sale konferencyjne: 6 sal o powierzchni od 75 do 240 m2, po połączeniu sal daje 600m2 powierzchni, na której można zorganizować wydarzenie dla max 500 osób. Każda z sal wyposażona jest w system audiowizualny, Wi-Fi, indywidualnie sterowaną klimatyzacje i oświetlenie oraz dostęp do światła dziennego. Dzięki zastosowaniu systemu modułowych ścian przesuwnych można sale dostosować do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowe atuty:1 58 pokoi, apartamentów o powierzchni od 16 do 38 m kw. W Hotelu znajduje się Restauracja Marchew. Szef Kuchni, z wieloletnim doświadczeniem, dużą wagę przywiązuje do wysokiej jakości surowców, które pochodzą od lokalnych producentów. Silną stroną kuchni jest sezonowość dań oraz ekologiczne rozwiązania w myśl koncepcji "zero waste",  szeroki wybór win, które są świetnie sparowane z daniami w karcie menu. Idealnym miejscem dla spotkań biznesowych czy towarzyskich jest lobby bar, w którym możemy uraczyć się filiżanką świeżo mielonej kawy, dzbankiem najwyższej jakości herbaty, tudzież szklanką świeżo wyciskanego soku.

Ponadto obiekt oferuje możliwość korzystania ze strefy saun, sali fitness.

Zapraszamy do wyslłsnia swojego zapytania dot. oferty tego hotelu do Konflinx - z pewnością szybko rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy dobrać odpowiedni obiekt na Twój event!

 

 

 

Szczegóły