Arche Hotel Poloneza

Poloneza 48, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Arche Poloneza to obiekt składający się z dwóch części: H1 - budynek hotelowy oddany do użytku w 2018 roku i H2, działający od maja 2021 roku. Hotel H1 i H2 znajduje się w Warszawie przy ulicy Poloneza 87.

Sale konferencyjne: 3 klimatyzowane sale przeznaczone na konferencje i spotkania biznesowe. Sale mają powierzchnię od 30 do 37 m kw., mogą pomieścić od 10 do 30 osób kinowo. W części H2: 10 sal konferencyjnych rozlokowanych na parterze budynku głównego, o powierzchni od 44 m kw. do 123 m kw. Po połączeniu części z nich otrzymujemy dwie duże sale konferencyjne o powierzchni: 267 m kw. i 296 m kw. Dodatkowo do dyspozycji organizatorów spotkań jest foyer (91 m kw.).

W częsci H2 patio na eventy plenerowe z możliwością ustawienia namiotu.

Dodatkowe atuty: H1: 146 pokoi w 4 standardach funkcjonujących w systemie condo. Pokoje dwuosobowe i superior wyposażone są w aneksy kuchenne i przystowane do długoterminowych wynajmów. H2: 239 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz apartamenty dwupokojowe. Większość pokoi z aneksami kuchennymi dostosowane do pobytów długoterminowych.

H1: Na parterze znajduje się restauracja / bistro mieszcząca 80 osób, składająca się z dwóch niezależnych sal, z czego jedna z nich wykorzystywana jest również jako sala konferencyjno-szkoleniowa lub sala na zamknięte spotkania. H2: Sala śniadaniowa oraz Restauracja Optymistyczna usytuowana przy salach konferencyjnych.

Garaż podziemny w każdej z części, możliwośc rezerwacji na pobyt powyżej miesiąca.

Jesli chciałabyś poznać klimat tego miejsca i czujesz, że Twoje wydarzenie mogłoby sie tam odbyć - napisz do Konflinx! Bezpłatnie odeślemy Tobie wycenę Twojego, planowanego wydarzenia w tym obiekcie!

Szczegóły

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne Arche Hotel Poloneza
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()