Arche Lublin

Zamojska 28, Lublin


O obiekcie


Trzygwiazdkowy Hotel Arche znajduje się w Lublinie przy ulicy Zamojskiej, w pobliżu dworca kolejowego oraz obiektu sportowego Aqua Lublin.

Sale konferencyjne: dysponuje przestrzenią konferencyjno-eventową o powierzchni ponad 450 m2. W skład wchodzi 5 sal konferencyjnych oraz Foyer oraz 2 sale VIP. Każda z sal wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, klimatyzację, dostęp do Wi-Fi. Dzięki zastosowaniu sytemu modułowych ścian przesuwnych możemy sale dostosować do indywidualnych potrzeb naszych Gości biznesowych i stworzyć przestrzeń o powierzchni do 322m² oraz wysokości 3m. Wszystkie sale konferencyjne mają dostęp do światła dziennego oraz są niezależnie połączone z tarasem zewnętrznym

Dodatkowe atuty: 200 miejsc noclegowych w 132 pokojach wyposażonych w TV, biurko, telefon i dostęp do InternetuRestauracja Kulturalna to miejsce z nowoczesną kuchnią polską, która nawiązuje do tradycji kulinarnej Lubelszczyzny, a SkyBarn mieści się na a tarasie widokowym hotelu,  gdzie można skosztować letnich propozycji Szefa Kuchni, orzeźwiających granit, lemoniad, a przede wszystkim delektować się ciszą i odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Podoba się Tobie ten hotel? Wyślij do Konflinx swoje zapytanie!

Cechy obiektu

Parking

Szczegóły

Łóżka

200

Sale konferencyjne

1

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Empty conference room image