Arka Medical Spa

Sułkowskiego 11, Kołobrzeg

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Arka Medical SPA usytuowany jest nad samym morzem, zaledwie 50 metrów od pięknej piaszczystej plaży w sąsiedztwie Ekoparku Wschodniego Kołobrzegu.

Sale Konferencyjne: Sala kinowa o powierzchni 240m² gotowa pomieścić około 230 osób. Jest to idealne miejsce do organizacji konferencji, sympozjów, zjazdów, czy spotkań integracyjnych.  Klimatyzowana sala zapewniająca wysoki komfort realizacji spotkań wyposażona jest w niezbędny sprzęt konferencyjny:

  • projektor multimedialny
  • ekran
  • nagłośnienie konferencyjne
  • zestaw dvd
  • flipchart
  • tablicę suchościeralną

W zależności od obłożenia hotelu istnieje możliwość przygotowania powierzchni wystawienniczej pod stoiska targowe.

Bogate zaplecze gastronomiczne zadba o przygotowanie uroczystej kolacji oraz przerwy kawowej. Do Państwa dyspozycji są dwie restauracje, w tym jedna z menu a’la Carte. W okresie wiosenno-letnim polecamy integrację na świeżym powietrzu podczas grillowania i koncertów odbywających się w barze Promenada usytuowanym przy nadmorskiej promenadzie.

Dodatkowe atuty: Ponad 1000 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach. W hotelu znajduje się Galeria SPA oferująca szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych oraz upiększających.

Ponadto: baseny, kompleks saun, ściankę wspinaczkowa, grota solna, zajęcia na deskach SUP – aquaboarding, hydrocyclingu, czy aquaaerobiku. Miłośnicy tenisa, niezależnie od pory roku mogą rozgrywać mecze na krytym korcie tenisowym znajdującym się w kubaturze obiektu, a wielbiciele świeżego powietrza wypożyczyć rower i udać się na wycieczkę po okolicznym Ekoparku.

Arka Medical SPA to także funkcjonalne gabinety i stanowiska zabiegowe wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny: lasery, aparaty do elektroterapii, światłolecznictwa, magnetoterapii, czy krioterapii miejscowej.

Hotel mieści dwie restauracje oraz cieszącą się niesamowitą popularnością obrotową kawiarnię Eleven Club z panoramicznym widokiem na morze i miasto.

Jeśli spodobał sie Tobie ten obiket - napisz do Konflinx, szybko i bezpłatnie wrócimy z ofertą na organizację Twojego wydarzenie w tym własnie miejscu.

Szczegóły

Łóżka

830

Sale konferencyjne

4

Sale konferencyjne

Kinowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
230
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()