Art Hotel & SPA Niebieski

Droga Wojewódzka 780 72, Kraków

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Niebieski Art Hotel&Spa Kraków, zlokalizowany 1,8 km od Zamku Królewskiego na Wawelu oraz 1,7 km od Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tuż nad Wisłą; w pobliżu Kopieca Kościuszki i Krakowskich  Błoni.

Sale konferencyjne: 2 sale konferencyne o łącznej powierzchni 90 m2 można w dowolnej chwili połączyć lub rozdzielić, w zależności od liczebności grupy i celu spotkania.

Na potrzeby małych spotkań biznesowych (do 16 osób) jest możliwość wynajmu przystosowanego apartamentu. To klimatyzowane pomieszczenie o powierzchni 25 m2  oferuje dostęp dużej ilości światła słonecznego, a ponadto posiada taras z widokiem na Wisłę. Dzięki temu jest idealnym miejscem na spotkanie dla grupy liczącej maksymalnie 16 osób.

Dodatkowe atuty: Inspiracją do stworzenia wystroju hotelu była historia i willowy krajobraz Salwatora – dzielnicy artystów.

Jasna i orzeźwiająca kolorystyka wnętrz nawiązuje do leniwie płynącej Wisły. 39 przestronnych pokojów o standardzie 5*, w tym 2 luksusowe apartamenty.  Ponadto: 11 pokoi o standardzie 3*. Wszystkie przeszły gruntowny remont w 2019 roku.

Vanilla SPA, siłownia, sauna oraz restauracja Vanilla Sky.

Jeśli chciał/abyś poznać klimat tego miejsca i czujesz, że Twoje wydarzenie mogłoby sie tam odbyć - napisz do Konflinx! Bezpłatnie odeślemy Tobie wycenę Twojego, planowanego wydarzenia w tym obiekcie!

 

Szczegóły

© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()